Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, és már...

6 hetes terhes vagyok, és már két napja nem tudok aludni! Volt így már valaki? és ha igen hogy oldotta meg? Mert én már kezdek rosszul lenni a fáradságtól!

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,

ne aggódj először is! Másrészt a citromfű tea segít az elalvásban, de ha ennél is jobbat szeretnél, akkor gyógynövényboltba menj be, és ott kapsz olyan teakeveréket, ami kifejezetten várandós kismamáknak van, az elalvást segíti.

2011. nov. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk a citromfűről, a vége érdekes:

[link]

2011. nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. nov. 9. 06:54
 4/10 anonim ***** válasza:
De miért nem tudsz aludni? Izgatott vagy, vagy valami megzavarja az alvást? Nekem ilyen nem volt, legalábbis az elején nem, mert a végén már minden nyavaja zavarta az alvást: Pl. lábgörcs, wc-re járás, derékfájás, óriáspocak... Remélem hamar elmúlik. Van egy homeopátiás nyugtató szer Sedatif PC a neve. ha esetleg nem javulna a helyzet, talán egy próbát megér. Boldog babavárást neked!
2011. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)csak hason tudok aludni és most az nem megy, mert fel vagyok puffadva és nagyon fáj!meg igen 10 percenként járok pisilni, mire visszafekszem mehetek ki újra!:(
2011. nov. 9. 07:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Lesz még rosszabb is!

Én 34 hetes vagyok és kb. a 29. héttől nem alszom. Volt,hogy két órát tudtam egy éjjel.

A puffadásra szedhetsz Espumisan-t, vagy ihatsz édeskömény teát. A pisilés is el fog múlni, majd a vége felé jön elő ismét!

2011. nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. nov. 9. 08:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Másodok válaszoló vagyok. Hát pedig jó ideig nem fogsz tudni hason aludni. :) Szülés után meg a szoptatás miatt marad a háton és oldalt fekvés. De akkor olyan fáradt leszel, hogy akár ülve is képes leszel elaludni. :) Szerezz be egy szopipárnát, azzal ha ügyesen beigazítod kényelmesebben tudsz majd oldalt feküdni. Én kb. félidőtől használtam. Ja és ilyenkor még alapból megjelenik az aluszékonyság is, nekem volt, hogy símán elaludtam az íróasztalomon. :) Szép időszak ez! :)))
2011. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, nem második, hanem 4. válaszoló voltam. :)
2011. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Magne B6 alvászavarra is jó. Próbáld ki, amúgy is több Mg kell terhesen.
2011. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!