Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A klasszikus zene pozitívan...

A klasszikus zene pozitívan befolyásolja a magzat fejlődését?

Figyelt kérdés

Bizonyított ez?

Ha igen hol olvashatok róla?


2011. nov. 9. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
babaszoba.hu oldalon muzikális magzat címmel.
2011. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem bizonyított,de sokan hisznek benne,hogy ettől muzikálisabb lesz a gyerek. Ha szereted,akkor megnyugtat,és ez biztos jó a magzatnak is.
2011. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én egyenesen úgy hallottam, hogy intelligensebb lesz :O


Anyám oratóriuménekes, és nekem sem elhanyagolható, de öcsém IQ-ja 130 körül van :)


Most én is éppen a Sevillai Borbélyt hallgattatom velünk :)

Köszi az infót, olvasom máris..

2011. nov. 9. 11:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Keresztlányommal az anyja rock-ot hallgatott,mert imádta. 8 éves és átlagon felüli az IQ-ja!

Szóval én nem hiszek benne,hogy a zene befolyásolja!

2011. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet, ha komolyzenét hallgatott volna, akkor hiperintelligens lett volna :D:D:D

zene-zene, majdnem egyremegy :)jobb mint a semmi :)

2011. nov. 9. 11:41
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

elvileg tényleg jo hatása van, velem nem hallgattatak ilyen zenét, mégis nagy az iq-m (több mint öcsédnek) :) és nagyon szeretem a klasszikus zenét, igaz nem szoktam hallgatni csak nagyon ritkán, hardcore, deathmetal, heavymetalt szoktam hallgatni:D

szerintem a genetika nagyon sokat számit, pl ha egy buta párnak születik gyereke és nagyon hallgattatnak vele klasszikusokat nemhiszem hogy nagyon okosabb lesz mint a szülei. inkább nyugtató hatása van szerintem.

2011. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és utolso vagyok, 5 testvérem van, ebből 2 sík hülye, a szüleim átlagosak. ha ez számit:)
2011. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is csak a meglévő adottságokat fejlesztheti, amit örököl, de azt szerintem fejleszti. Na majd meglátjuk, kikísérletezem majd, mi a kedvence, és ha megszületik, akkor az majd nyugtató hatással lesz rá ... vagy egyéb. Vicces még egy kicsit, de pl most is, amikor hallgatom ezt az operát, ráz a hideg. és magasabb a pulzusom, meg a hőm is,szóval biztos hat a picire is!


Szerencsétlen mire van kényszerítve 8 mm-es korában ?! :D:D:D:D

2011. nov. 9. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:

persze:-((((((((


Éna falra másztam volna idegességemben, ha klasszikus zenétkellet volna hallgatnom 9 hónpig

sosemszerette, kicsi kormtól kezdve, pedig apám sokszot felett ilyen lemezeket-

Egyszerűen nem szeretem.


azt hallgattam, amit előtte jó kis dance zenéket

2011. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem mindenki bírja :)
2011. nov. 9. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!