Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek árthatok ha...

Szerintetek árthatok ha beülök egy kád melegvízbe?

Figyelt kérdés
38+3-nál tartok, semmi panaszom, hétfőn voltam dokinál, zárva voltam. Nagyon vágyom már egy kád jó meleg vízre, pihenni egy kicsit benne. Árthatok? Késleltetem vagy beindíthatom vele a folyamatokat?
2011. nov. 10. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha zárt a méhszájad akkor nyugodtan ártani nem árt max. felgyorsítja a folyamatot :),de ennyi idős terhesen nem baj,csak ne nagyon legyen 37 foknál forróbb szerintem az már nem egészséges.

Én is vágyom rá de sajnos 2111-es méhszájjal már nem lehet!

kellemes fürdőzést, gyújtsál néhány gyertyát is és lazíts!:)


üdv:38+3 hetes km. :)

2011. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de jó te is 38+3 napos vagy:) Azért irigyellek a méhszájad miatt. Szívesen mennék már szülni, nagyon kíváncsi vagyok a babámra:) Ja és köszönöm a válaszod:)
2011. nov. 10. 11:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Én végi a terhességeim alatt fürödtem, még a szülés előtti napon is.
2011. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem mertem kádban fürödni, de mikor már túlhordtam, akkor beültem egy jó meleg vízzel teli kádba. Picit áztattam magam, másnap meg mentem szülni. :)

Mondjuk ez 40 hét 3 naposan volt, úgyhogy már vártam, hogy elinduljon valami folyamat. 40 hét 2 naposan még zárt voltam, aztán pancsoltam egyet és másnap elkezdtem nyílni, estére meglett a baba.

Nem tudom, hogy emiatt vagy amúgy is így lett volna, de a lényeg, hogy a fürdés jól esett. :)

2011. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy kád meleg,víz még nem árt,de 36-37 foknál ne legyen melegebb,mert a forró víz lepény levállást okozhat!


Üdv:3gyermekes

2011. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Lelkileg biztos jót tesz, de szerintem még ráérsz a szüléssel, majd jön ő magától. Amúgy a legtöbb kismamánál beindítja a meleg fürdő a szülést.
2011. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most nem a szülés beindítás lenne a célom, hanem ebben a ború rossz időben nagyon jólesne egy meleg vizes fürdőzés. Ennyi.
2011. nov. 10. 13:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia


Amíg zárva van minden,addíg simán lehet ilyeneket csinálni. Gondolom már vettetek a babának vízhőmérőt.Azzal állítsd be magadnak a vizet olyan 32-34 fokosra-(én reggel 32 fokosban fürödtem,és nekem elég meleg volt..) és már mehet is a lazulás.. :)

Nekem annó azt mondta a nődokim,hogy amíg zárva vannak a dolgok,addíg nyugodtan pancsolhatok-ezt mondjuk úgy kérdeztem meg,hogy kb 20 hetesen mentünk megint wellness-ezni,és ott 32 fokos alapból a nagymedence..-szóval a lényeg az,hogy pancsolni lehet,csak szaunázni nem,mert az ügye már rohadt meleg lenne.. :) Mondjuk én amúgy sem bírom a szaunákat..,úgyhogy ez nekem nem szmított..,csak a pancsi. :)

2011. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kend be magad alul egy kis babolajjal az megvéd az esetleges fertőzésektől. Nekem ezt mondta a doki. Persze nyilván a kád tiszta, de mégis.
2011. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok jó a 37fokos víz a babát is abban fürdeted majd meg a magzat víz is annyi, a 32 már hideg nehogy megfázz,hiszen csak fekszel benne és nem úszol.Én végig fürödtem a terhességem csak mint írtam a 34. héttől nyitva a méhszájam már nem lehet :(.

Írd meg milyen volt és hogy vagy?

2011. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!