Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen érdemes 4D-re...

18 hetesen érdemes 4D-re menni? Ilyenkor már látszódik az arca, arcvonásai?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából, még csak kis "ufos" ilyenkor. mi 17hetes voltunk elöször, de nekünk csodállatos élmény volt. ha azért szertnél menni, hogy nézzék át alaposan minden rendben vele, akkor érdemes menni, viszont mozizni csak késöbb. mi a mozizásra 28hetesen mentünk, és igazi kis pofis volt már akkor, látszódtak a vonásai, remélem hamarosan látom, hiszen holnapra vagyok kiírva:). Boldog pocakodást:)
2009. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én voltam a türelmetlen , mi a 22. héten mentünk. Nekem nagy élmény , van fotónk is róla, csak tulképp még nem olyan "babás". Mármint mindene megvan , de még úgy "kicsi". Ha lehet próbálj később menni, úgy a 25. hét környékén, akkor tökéletes. Előtte érdemes szénsavat inni , vagy enni valamit , mert látványosabb lesz a "babamozi"! :)


37 hetes kismami

2009. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mi most voltunk, 18 hetes vagyok szintén és nagyon nagy élmény és nagyon szép a kislányunk (már ezt is megtudtuk, széttette a lábát:)!

Itt meg tudod nézni hogy nézett ki a mi babánk:

[link]


Boldog babavárást kívánok!

2009. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is így nézett ki 18 hetesen. Akkor már látszódott, hogy kisfiú. :)
2009. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként mindenhol úgy zajlik ez a dolog, hogy 2D-ben nézik először a babát, méretek, kezek-lábak stb. Majd a géppel átváltanak a 3D-re.

Amíg picike nehezebb "befogni", elficánkol mindig.

(előző vagyok)

2009. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igazából csak szeretnék megnyugodni, hogy minden rendben van, de azért már kiváncsi is vagyok, mit fogunk látni. Biztos nagy élmény lesz:)
2009. máj. 8. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az első babmnál 22 hetesen mentem, egyszerüen nem bírtam tovább várni, hát nagyon kis csontoska volt még, nem hasonlitott ömagára:)

Azt meg hogy fiú azt tudtuk sima 2d-s UH-ról.

Most a második babáról nem tudjuk hogy fiú e vagy lány úh kifejezetten ezért megyünk 4d-re most.

A kis arca meg titok marad amíg meg nem születik:)) Mert 2 db 4d-sre már nem lsz pénzünk (meg annyit nem is szánnék már rá).

2009. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20:08


Az én fiam majdnem pont ugyanígy nézett ki 19 hetesen. :)

2009. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!