Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Előny nálatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előny nálatok ha valakinek erősebben kirajzolódnak az arcvonásai? (kép)

Figyelt kérdés
Vagy inkább a pufi,kerek arcot kedvelitek?
2011. júl. 23. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó, ha vannak vonásai, de ne legyen annyira csontos, hogy puszinál koppanjon az arccsontja :D

16/F

(Ja, és mellesleg hol a kép?)

2011. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bazze, lányokhoz szólt! Első te lánynak érzed magad?


Ja, amúgy nekem is ilyen a pofám, lehet ezért sem vagyok vonzó annyira, legalábbis minden 101-dik csajnál sikerült eddig esélyt kapnom csak, de hála az internetnek, csak pár kattintál és egy nap alatt 1000 kiscsajt keresek fel, oszt valamelyik csak bekomálol mindig! :DD Ja, de elkalandoztam, szóljatok rám! :DD

21F

2011. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

JABOCSI :D Na ez a szopás. Nem figyeltem, sry. :D

Első voltam

2011. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mármint erősen kirajzolódik 2.? Mert akkor AZ nem jön be a népnek :D
2011. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
[link] tádááá
2011. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem nem rossz. Nekem kifejezetten tetszik a fiú nem egy nyeszlett valami. De csak akkor ha a haja nem olyan b*zisan áll, mint a képen, az már nem jön be.
2011. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
nem az arcforma az előny hanem hogy van-e agya és ha igen akkor használja-e vagy tényleg ez a legnagyobb problémája
2011. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az mellet, h tényleg nem a külső a minden válaszolva a kérdésedre azt kell, hogy mondjam, hogy nem csak az arcforma számít (legalábbis nekem). A lényeg az összhatás. Fontos, hogy jó legyen a haj stb... Amúgy nekem tetszik a kicsit markánsabb arctípus, mert férfias. Ettől függetlenül barátomé pl nem olyan.
2011. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:34


Te szólsz be, de Te se vagy lány. xdd


Amúgy, nekem mindegy.

2011. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!