Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vki a 28. héten 4d-s...

Volt vki a 28. héten 4d-s uh-n? Ilyenkor már szépen kivehetők a baba arcvonásai?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 27 hetesen voltam és bár mindene látszott rendesen még az ujacskái is,Az arca kicsit még fura volt.Persze nekem egyszerüen gyönyörű.Nem azt mondom,hogy nem volt baba arca csak a fiamnál 35 hetesen voltunk és ott kaptunk egy igazi baba fotot.Oriási a külömbség.
2009. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. szept. 21. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
25-en voltunk. Abszolút! Az orra, a homloka, a kis szája... teljesen. Az is, hogy kire ütött!
2009. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28 hetesen voltunk es mindene latszott, az arcvonasai a fintorai, a labacskai az ujjacskaja. Azota babo megszuletett es 5 hetes gyonyoru kislany es ugyanugy nez ki a kis arcocskaja es a fintora.
2009. szept. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 27 hetesen voltunk, és nagyon jól látszottak az arcvonásai is. Már teljesen babaformája volt! Pufi kis arc. :) Gondolom függ az uh gép minőségétől is, ahol mi voltunk, nagyon profi volt, és gyönyörűen látszódott minden, mintha üvegfalon néztük volna. (4DGenesis)

Ilyenkor mondják hogy már érdemes menni.

Sok boldogságot és jó mozizást!

38 hetes kismami

2009. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi múlt hét pénteken voltunk s egyszerűen gyönyörű volt.Akkot kezdtem pont a 29.hetet.

Eszméletlenül gyönyörű képek.Még most kellene elmenned,mert utánna már azt mondják,hogy olyan nagy,hogy nem látszik.Arca,talpa mindene jól látszott.53 darab képet kaptunk cd-n.Súlyt méreteket mindent megmondanak.Teljesen látszik,hogy kire hasonlít.Szerintem ne halogasd a 28.hétre kérj egy időpontot.

A Genesisnél voltunk.De nagyon megérte a 12 000 ft.

2009. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2009. szept. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!