Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem nő a pocakom?

Miért nem nő a pocakom?

Figyelt kérdés

Már 5 hónapos terhes vagyok és még szinte semmi nem látszik rajtam. Akinek megmondom, hogy miért vagyok itthon mindig, (mert kérdezik) néznek rám furán, nem hiszik el. A bab mérete jó, meg mozog is állandóan szinte, nagyon kis ügyes. De nem látni rajtam semmit.

170cm magas vagyok és 65kg-al kezdtem a terhességet és most vagyok 67kg. Más is van így?

Annyira én nem bánom, hogy nem nagy a pocim mert még van 4 hónapom, addig még rengeteget nőhet, nem igaz?


2011. nov. 11. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is lassan 5 hónapos vagyok, és rajtam is alig-alig látszik. Mostanában azért már kérdezgetik "ismeretlenek" is, hogy tán kismama vagy? Úgyhogy nyugi, ja és nekem első baba
2011. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem is első baba. Akkor nem vagyok egyedül. Én nem bánom ha nem is lesz hatalmas, csak a babával legyen minden oké.

2011. nov. 11. 12:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Meg raer novekedni, az igazi novekedes meg csak ezutan kezdodik, felidoig a baba meg nagyon pici. Felidosen van valahol fel kg kornyeken, ha jol emlekszem.

Az utolso 10-15 hetben no gyorsabban, akkor mar a pocakod is fog.

Nekem mondjuk masabb testalkatom van, en 10 centivel vagyok magasabb mint te es 5-7 kiloval konnyebb, de nekem is keson kezdett noni a pocakom mindket gyerekkel, az elso baba a 28. hetig kivulalloknak nem igazan tunt fel, a masik sem 23-25. hetig.

Engem ez nem frusztralt, a kisebb pocakot szerencsesnek talaltam, nyilvan nem valasztas kerdese, de en ennek nagyon orultem.

A gyerekek nem lettek kicsik. (56-57 cm, 3700 ill 3100 gramm.)

2011. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Második babával is csak a 20. héten kezdtek gyanakodni az emberek. Első babával úgy a 24-25 körül kezdett látszani.

Harmadikkal most "jobb a helyzet", 14. héten ici-picit látszik. Bár kollégáim közül van aki azt mondja, hogy ezt csak én látom. Vagy hogy "na jó, oldalról mintha, de szemből semmi".


Ja, első gyerekem 2850-el, második 3660-al született, mindkettő a 38-on, és mindkettővel 20 kilót felszedtem a végére, pedig 16. hétig semmit nem híztam, inkább fogytam.


Kíváncsi vagyok, most hogy lesz, eddig 49 kilón állok 162 cm-hez. (És 14. hét)

2011. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok a gyerekekhez!
2011. nov. 11. 12:59
 6/16 anonim ***** válasza:
És neked már megmozdult? (olvastam) nálam is van valami mozgás csak még nem vagyok benne biztos, te mit érzel?
2011. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia:) Nem mindenki egyforma.:)

Én is nagyon magas vagyok, 29 hetes és mindenki azt hiszi, hogy szülni megyek vagy ikrek.. Szóval nekem meg hatalmas a hasam...:)

2011. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Aki kérdezi, hogy meg mozdul-e már? Miazhogy! Majd szétrug belülröl, már kivülröl is látszik. 16 hetet betöltöttem és onnantol kezdve érzem. És nem pici volt már akkor sem a rugása. 19 hetesen már az apukája is érezte. Sőt 20 hetes kora óta, ha apa hallgatózik mindig fejen rugja. Ezért is nem értem miért ilyen pici a hasam.

2011. nov. 11. 15:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó neked, én 15 hetes vagyok, de akkora a pocakom, mintha 5 hónapos lennék... :)
2011. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De jó, bárcsak már én is ott tartanék, hogy apa is érzi a rúgást :) (én kérdeztem, hogy megmozdult-e)
2011. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!