Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációm alapján most...

Menstruációm alapján most tölteném a 19. hetemet, de most voltam genetikai uh-n és úgy látom, hogy 22 hét körül vagyok. Előfordulhat, hogy 3 héttel elszámolják a baba fogantatását?

Figyelt kérdés

BPD:52, FL:35, AC: 168

Az első gyermekem is 22 hetesen rendelkezett ezekkel az adatokkal. Vélemény?


2011. nov. 11. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a fontos hogy a 12.ik héti genetikain mit mondtak hány hetes vagy?Az nem téved mert addig minden baba szinte egyformán fejlődik.Onnan számold hány hetes vagy!

38hkm

2011. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, fontos a 12 hetes vizsgálat, általában ez adja a legpontosabb képet.


Amúgy az én babám meg a 20. héten rendelkezett hasonló adatokkal, úgyhogy hozzá viszonyítva meg nincs akkor a eltérés. (Amúgy túlhordtam és tök átlagos méretekkel született.)

De soha ne máshoz viszonyítsd! A babák eltérően fejlődnek már ilyenkor.

A doki szól, ha olyan eltérést lát, amely szerint valóban sokkal nagyobb lenne a babád. Másrészt pedig megtörténhet valóban a csúszás, és lehet előbb volt peteérésed.

2011. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!