Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet esetleg olyan hogy...

Lehet esetleg olyan hogy folszivodik valahogy a baba? Felek hogy ha elmegyek es azt mondjak nem latszik semmi.

Figyelt kérdés
Angliaban elek es jovo heten lesz az elso uh-om(12het).Eddig meg senki sem allapitotta meg a terhesseget csak a teszt es hogy nem jon meg.Mostanaban nincs mar hanyingerem..jol vagyok csak pisilni jarok es faradt vagyok!Mast nem erzek.A mellem sem faj es nem is latszik nekem nagyobbnak.
2008. márc. 20. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A tünetek nem mindig tartanak sokáig,és mindenkinél más és más.Ezekre nem lehet hagyatkozni.Van olyan hogy nagyon az elején felszívódik, de ne is gondolj ilyenre,mert a tünet elmúlása nem jelent semmit.Próbálj megnyugodni,és gondolkodj pozitívan.Nem írom hogy keress másik orvost,mert írták sokan mi a helyzet odakint,tudom most csak várni tudsz,de ne aggódj.Bízz a kisbabádban!
2008. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az elöttem szólóval, ne aggódj, biztos minden rendben van.inkább örülhetsz, hogy már nincs hányingered, én a 15.hétig ezzel szenvedtem / hánytam is /.vannak olyanok akiknek egyáltalán nincsenek rosszullétei.ha jól vagy, nyugodtan tudod élvezni a baba várást!!!

boldog babavárást


21hetes kismama

2008. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem volt semmi gond vérzés,vagy hasonló,akkor nem valószínű,hogy ne lenne meg a baba.Ha elvetél,azt pár heteset is észrevettél volna.

Én itthon is csak 12 hetesen mentem az első uh-ra,nálunk ekkor nézik először,de nincs is nagyon értelme előbb.

Ha elmúltak a kellemetlen tünetek,annak örülj,nem jelent feltétlen bajt.A fiamat úgy hordtam ki,hogy még egy picike hányingerem sem volt soha,sőt,teljesen jól voltam,a melleim is csak a vége felé feszültek,amikor már volt előtejem.Az első kislányommal hánytam az elején,és fáradékony voltam,de később elmúlt.Ezzel a kiscsajszival viszont,akit most várok írtó rossz a közérzetem.

Egésznapos hányinger,gyomorbaj,fáradtság...stb..még sorolhatnám.Nincs 2 egyforma terhesség.

Ha aggódsz nagyon,csinálj még tesztet.Ha positív nincs baj,ha gond van pár nap alatt lemegy a hcg szint és nem mutat semmit,de ne is gondolj erre.

Boldog babavárást.

2008. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en az usa-bol irok..kepzeld itt is csak 12hetesen csinalnak uh-t..csak vizelet es verbol neztek meg hogy terhes vagyok meg volt egy kezi vizsgalat..en sem vagyok rosszulcsak pisilek es faradt vagyok..szerintem nyugodj meg..en 8hetes vagyok es meg van egy honap varakozas a kovetkezo vizsgalatig..turelmetlen vagyok de ki kell varni..legy turelmes es ne idegeskedj mert az art a picinek...Boldog babavarast:)
2008. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!