Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtatok esetleg no name...

Használtatok esetleg no name pelenkát? Vélemények? Esteleg vannak ún. "szépséghibás" pelenkák. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokáig vásároltam pelenkadiszkontban (sajnos egy ideje megszűnt, és a városban nincs másik), és ezzel párhuzamosan kipróbáltam a nagy márkákat is. Őszintén szólva én nem tapasztaltam érdemi különbséget közöttük. A Nanny és Berni márkájúakat ismerem, azok nagyon jók. A színhibásakat nem próbáltam, mert azokból csak nagy méreteket tartott a bolt, és nekünk akkor még kisebb kellett. Most átálltunk a lila Tesco pelenkára, az is tökéletes, és néha veszek DM-es vagy Rossmannos pelust is.
2009. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Vaterán és teszveszen árulnak 100 db-os kiszerelésben, sőt néhány baba boltban is. Én olyat fogok venni, 100 db 3800 ft, és egész jó minőségű (egyik ismerősöm használja).

Boldog Pocakosodást!

36+1 hetes.km

2009. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én használok Dm-est és Rossmanost is és szerinetm jók. Múltkor vette Pamperst, mert akcióban volt, de valahogy olyan kicsinek tűnik a 2-es méret a többi 2-eshez képest. A Libero is nagyobb.
2009. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én az elso 2-3 hónapban használtam "bababoltosat" - tényleg no name:) szerintem jó volt, mindenképp olcso, csak a nagyobb méret már nem vált be belole (a kicsi kicsi volt, a nagyobb nagyon nagy). azóta lila tescosat használunk, nagyon bevált.
2009. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!