Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki úgy, hogy...

Járt már valaki úgy, hogy terhesgondozásba vette (kiskönyvet még nem pecsételte le) egy magándoki, de közben (pár hét elteltével) másik magándokihoz kezdett el járni? Ilyen esetben kell szólni az első dokinak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell szólni,mindenki oda megy,ott szül,ahol akar!!!pláne ha fizet is!
2011. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is így jártam, csak nekem a doki mondta, hogy mégsem vállal. A 13. héten kértem fel, és kb. 5 hét múlva közölte, hogy mégsem vállal, így nincs egy pecsétem se a kiskönyvben dokitól, csak védőnőtől. Most a 20. héten találkozom egy másik dokival, akkor lesz meg az első pecsétem. Nekedd mikor pecsételtek először?
2011. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocs hogy csak most írok, nekem nincs még pecsét a kiskönyvemben, csak a védőnőtől, a magándoki csak a számítógépbe írta be az adataim, igazából ismerőseim tanácsára szeretnék másik dokihoz menni, csak nem ciki, ha a kórházba meg találkozok az előzővel?

2011. nov. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!