Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusi kismamák ti mikor...

Atroposz kérdése:

Márciusi kismamák ti mikor festitek ki a házat, szobát? Mikor lenne a legideálisabb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi február elején festünk és szőnyeget cserélünk a babaszobába. Március végén jön a kicsi addigra már biztos kifog szellőzni a szoba a festékszagból.
2011. nov. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi március elejére vagyunk kiíva, a festés már készen van, sőt a szekrény is bekerült. ;)
2011. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én március elején szültem, de gyakorlatilag ősztól tavaszig folylamatosan csináltunk valami, az ajtókat én fesrtettem

Festés tapátázás, parkettcsiszolás, gardróbépítés...

Amúgy festeni sem nagy hidegben, senm nagy melegben nem jó, az ideális idő viszont mér elmúlt.

2011. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly volt festve, a baba miatt nem festünk újra.
2011. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Február elején-közepén. Március végére vagyok kiírva.
2011. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 13. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Március közepére vagyok kiírva. A férjem már dec. 15-töl itthol lesz, ugyhogy karácsony előtt fogunk festeni. Akkor van idő. Meg még én is fogom magam bírni és legalább ki tudok szépen takaritani.
2011. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!