Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik festitek a...

Kismamák, akik festitek a hajatokat, milyen márkájú hajfestéket használtok és milyen tapasztalatokkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

magam festem garnier a márka

nem volt bajom vele simán rendesen befestette terhesen is

2011. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni,hogy melyik hogy fogja meg a hajad terhesség alatt a hormonok miatt.Sajnos ki kell próbálni,hogy tudd neked melyik jó.Én egy fodrász kismama vagyok.
2011. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Schwarzkopf Perfect Mousse. Egy hónapja festettem vele be a hajam. Nekem bevált ez a habállagú festék és ráadásul ammónia mentes is.
2011. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelt, köszönöm:)
2011. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ajanlom a no gray nevu anyagot,ami visszahozza a hajad szinet! ha osz vagy persze csak akkor. semmilyen vegyszer nincs benne es kb egy honap alatt hat. ajanlom,en is azt hasznalom. [link]
2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
ha egy kismama festi a haját az a gyerek közelében nem nagyon egézséges /ezt hallottam/
2011. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kismamának lassan már az utcára sem szabad kilépnie... Mindenre kitalálnak valami hülyeséget, mindenből problémát csinálnak, és feleslegesen idegesítik őket.

Egyébként tény, hogy a hajfestés során kémiai anyagok kerülnek be a szervezetedbe, DE ezek kiürülnek, és fontos az is, milyen az életviteled, mellesleg gondolom, nem hetente fested a hajad. Ha pedig nem viszi túlzásba az ember, akkor nem lesz ott semmi baj :)

2011. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!