Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen +8 kg sok? Hány...

31 hetesen +8 kg sok? Hány kg-ra számíthatok még a végéig?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokszor az utolsó hetekben jön fel több kiló. De ez sok mindentől függ, attól is addig mennyit híztál, milyen az adottságot, mekkora lesz a baba, mennyire vizesedsz stb.

Én a 30. hétig 3 kilót, az utolsó 10 hétben még 5 kilót híztam.

2011. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

adottságod

bocsi, elírtam

2011. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. babánál-fiú: kb a 30.hétig 4-5 kg volt utána viszont még 25 kg!!! kifosztottam a hűtőt és az összes környéki Mekit ! :)

2. baba most-lány: fogytam mert hánytam az elején! most 36.hetes vagyok és kb 13 kg-nél tartok - most nincs ilyen éhségrohamom --pedig tartottam tőle! :)

2011. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. babánál: -5 kg az elején, mert sokat hánytam. A harmadik trimeszterben kezdtem megindulni, végül 13kg plusszal mentem szülni.

2. babánál: +6 vagy 8 kg az első trimeszterben, mert sok édeset kívántam és nem voltam annyira hányós. Most múltam 18 hetes, az elmúlt 4 hétben semmit nem híztam. Sőt a pocakom sokat nőtt, a derekam és a combom viszont keskenyebb lett. Igaz, már nincs éhségrohamom, gyorsabban eltelek az ételekkel.

2011. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 31. hétben járok. Rajtam eddig 11 kg plusz van. Mondjuk rám folyamatosan jöttek a kilók, a doki szerint az is befolyásolja , hogy akkor tettem le a cigit amikor kiderült, hogy babát várok. Egy pár napja vettem észre, hogy nagyon vizesedik a bokám és a combom.
2011. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 32+1 napos vagyok, és 9,5 kg jött fel eddig, habár én eléggé le voltam fogyva amikor teherbe estem, úgyhogy, még most is mindenki azt mondja, hogy csak hasam van.

Első babámnál 33 hetesen + 11-12 kg volt rajtam, de utána már csak kb 2-3 kilót híztam, mert ch diétára fogtak a cukrom miatt. Most a második babánál már a kezdetektől magamtól diétázom.

2011. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!