Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen 15 kg plusz meg...

36 hetesen 15 kg plusz meg mmennyire szamithatok?

Figyelt kérdés
Ez nagyon sok, eleget figyelek, de ugy latom hiaba, elvagyok keseredve!
2011. szept. 24. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, valóban egy kicsit sok, de majdnem mind/mind le is megy szülésnél. Szerintem még egy 2-3kg lehet max.
2011. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet 1-2 kg, 10 kb a normális, max 15 elfogadható. Persze sok baj nem származhat belőle, csak azért figyel oda, hogy miket eszel, bár hamarosan úgyis meg lesz a baba :)
2011. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám soknak!! Nehogy emiatt idegesítsd már magad! Kár lenne! ÉS egyáltalán nem biztos, hogy az uccsó hónapban még emelkedik a súlyod. Van, aki már enni sem bír, mert annyira nyomja a baba mindenhol. Ha mégis, szerintem kb. 2 kg jöhet még fel. Én 11 kg-ot híztam, de ha az elején nem fogyok 3 at, akkor kb. én is +15 el mentem volna szülni. Volt, aki mellettem +5 el ment. Nagy baba lett neki is (pedig alacsony), ezért a szülés után majdnem -10el ment haza. Szóval: ne légy elkeseredve!!!!
2011. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én egyik terhességem alatt sem híztam már az utolsó hónapban. Nagy volt a hasam, nyomta a gyomromat, nem volt emiatt étvágyam.

15 kiló hízás csak akkor sok, ha eleve sokról indítottál.

Én nagyon soványról indultam, 20 kilót híztam, ami így soknak tűnik, de úgy néztem ki végre normálisan.

2011. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

15 miért lenne sok?

Teljesen normális.

Alkattól és kiinduló súlytól is függ, de 10-16 között normális a hízás,és neked már nem fog szerintem sok felmenni.


Én elsőre 25 kg híztam, NA AZ TÉNYLEG SOK!

De ha "csak" 20at híztam volna az tökéletes lett volna még nekem, az utolsó 5 nem kellett volna.


Úgy értem,hoyg az az utolsó 5 ami valójában az első 5, mert túl amar kezdtem hízni sajnos...


Úgyhogy ne aggódj,minden oké, és szerintem maximum 3 fog még felmenni. De maximum!

2011. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 30-at híztam, és jól vagyunk :)))
2011. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Édesanyám is 20-30 kilót szedett magára velem. Azóta sem tudja leadni. Pedig már 22 év eltelt azóta :S A terhessége előtt deszka volt. Szó szerint. Se cici, se poci, se popsi. Most pedig olyan, mint a Vénusz-szobor. Bár szerintem így jól néz ki, így olyan anyukás :D Csak neki nem tetszik.
2011. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a biztatast, nagyon jol esett!

171 cm vagyok es 61 kg-rol indultam.

2011. szept. 24. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, én csak 168 cm vagyok, és 60-ról indultam, de én is plusz 15 kilónál tartok a 36. hétben. És amivel meg tudlak nyugtatni, hogy a többi terhességemnél is 16-17 kilókat híztam, de utána mindig gyorsan lement! Boldog utolsó heteket és könnyű szülést!
2011. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 kilot hiztam,53kg rol,36hkm,hidd el,etvagyam terhesseg elejetol nincs,es megis!!!!!!!!!!!!!!!erthetetlen,talan viz.....remelem:)
2011. szept. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!