Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első NST-t mikor végzik?...

Első NST-t mikor végzik? Amúgy kinek milyen aktív a baby-je? 24hetes

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 36 hetesen.
2011. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is 36. héttől.
2011. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36. héten.
2011. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Betöltött 36 hetesen van az első.Anno, én amikor tavaly szültem, minden Nst előtt a dokim javaslatára egy szelet csokit megettem, és akkor elég sokat mocorgott a picúr.Most 20.hétben vagyok, és már nagyon várom, hogy úgy igazából érezzem a mozgást, amikor már olyan 30.hét környéke eljön, akkor aztán már rendesen tudnak púpozni,boxolni, nyomni, de ez a szép benne....
2011. nov. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36. héttől,de mikor én terhes voltam a fiammal akkor nekem már a 35. héten menni kellett,mert nagyon tekert a fiam szíve az uh-n,másnap nst-n minden rendben volt.utána 3 naponta kellett mennem.elötte szoktam egy szelet csokit vagy egy gép kapucsínót inni,ha épp nem mozgott annyit.
2011. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is a 24. hétben vagyok a harmadik babánkkal. Az NST-t nálunk is a 36. héten kezdik. De pont tegnap beszéltem az egyik kismamával, hogy a 35. héten megy.

A kisfiam aktivitása változó, de mindenképpen lustábbnak nevezném, mint amilyen a 2 lányom volt. De nem izgulok, minden nap ad magáról jeleket.

És a tiéd?

2011. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!