Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit ajánl: Elevit, Ladeevit...

Ki mit ajánl: Elevit, Ladeevit, Femibion? 2napja Elevitezek, de írták sok a panasz és, hogy magnézium kellene nekem az előző vetélésem végett (2009 januárja 6. hétben)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha neked jó és megfelelő - nincs tőle székrekedésed és le tudod nyelni - akkor nem mindegy mások mit írkálnak??


én nem vettem róla tudomást hogy másnak nem vált be mert én csak ezt szedhetem nem is lett bajom tőle se hányinger se más.


magnézium?? vetélésre?

inkább valamilyen magzatmegtartó ... a magne b6 csak izomlazító még nem marad meg tőle a baba.

2011. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tényleg tapasztalat kérdése, egyénfüggő - én a Ladeevittől hánytam folyamatosan, már a szagától is rosszul lettem, az Elevittől sok ismerősöm rengeteget hízott, és a baba is nagy lett ( persze ez sem törvényszerű, csak tapasztalat) , úgyhogy én a Femibionnál kötöttem ki, elégedett vagyok vele, 23. héten 4 Kg-ot híztam, nincsenek éhségrohamaim, mellé Mg-ot szedek, és Ca pezsgőtebalettám iszom ( ezt nem napnta).
2011. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az első hozzászólónak!

Amúgy én Ladeevittel kezdtem, de már a szagától is rosszul letem, mikor be kellett venni, úgyhogy kénytelen voltam átállni az Elevitre. Az nekem teljesen bevált. Nincsenek tőle olyan gondjaim, mint sokan másnak. Te is azt szedd, ami neked jó és bevált.

2011. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én femibiont szedek, Nekem teljesen jó, semmi gond, elevitet is próbáltam, de attól székrekedésem volt.Femibion jó, csak húzós az ára!
2011. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az eleviten kívül a többi milyen árral mozog?

majd 16-án megyek dokihoz majd megmondja mi a jó nekünk :)

2011. márc. 4. 13:06
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindennap eszek DENSIA nevű joghurtot a CA miatt. Nem tudom amiatt e vagy az ELEVIT miatt,de néha megy a hasam. :-( vagy ez a terhességgel jár?
2011. márc. 4. 13:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem jár együtt a terhességgel de az emésztésed megváltozhatott kérd ki a háziorvosod véleményét .


árakról akár webes patikában is érdeklődhetsz párszáz ft-tal drágábbak a gyógyszertárban .


első v. voltam.

2011. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg pont a Ladeevitet szedtem,nekem tökéletes volt.A vérképem végig példaértékű volt,pedig előtte mindig tele volt csillagokkal,meg vitaminhiányom volt egyfolytában.

Számomra se lenyelni nem rossz (ezt amúgy nem is értem,hogy mit jelenthet,hisz az ételt is lenyeli valahogy az ember,vagy nem???),se kellemetlen szaga nem volt.Nem hánytam tőle,semmi negatívat nem okozott,csak jót,így nem is váltottam.

Viszont aránylag új termék lehet,mert a védőnőm nem is ismerte,mielőtt közöltem vele,hogy azt szedem.

Az Elevitről és Gravidáról sok negatívumot hallottam,sokan rosszul vannak,és hánynak tőlük.

Az a legjobb,ha kipróbálod,esetleg ismerős kismamától veszel,vagy kérsz pár szemet.Csak így tudhatod meg,melyik jó neked.

2011. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Femibion a legdrágább, a 13. héttől már halolajjal kombináltat kell szedni, aminek 5000Ft felett van az ára... a 12. hétig az is olyan 2400-2600Ft-ba kerül, ha jól emlékszem a Ladeevit is ez ( 2500 körüli) az árkategória volt
2011. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a Laadevitre esküszöm. 3000ft 30 szem. Ebben a folsavtól kezdve minden van.
2011. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!