Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minél idősebb valaki annál...

Minél idősebb valaki annál nehezebben visel egy terhességet?

Figyelt kérdés

eddig 2 szer voltam terhes, 20 évesen észre sem vettem, se hányinger, se fáradtság, 30 évesen meg minden játszott elhízással fűszerezve, olyan havi 2 kilók jöttek fel 3 hónap alatt, mindig hányinger és siralmas depresszió kísérte.

Mindkét terhességet megszakítattam és azon gondolkozom lehet a második terhességből ikrek lettek volna, azért viseltem olyan nehezen, vagy csak az öregedés jelei?


2011. nov. 15. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen szültem először,a terhesség borzasztó volt azt hittem nem is élem túl,nagyon sokat hánytam,az első 4 hónapban fogytam 16 kilót.Állandóan fájt a hasam,rossz volt a közérzetem,semmihez nem volt kedvem.A másodikat 22 és félévesen szültem,vele is hasonló volt a helyzet annyi különbséggel hogy csak keveset hánytam,de borzasztó hányingerem volt végig,5 kilót sikerült híznom.29éves voltam a harmadiknál,nem hánytam egyszer sem,enyhe hányingerem volt,nem fájt semmi,jól viseltem a terhességet.Most 39 vagyok a negyedik babát várom a 25.hétnél tartunk,semmi bajom nincs,sokszor el is felejtem hogy terhes vagyok,nem híztam még semmit pedig eszem rendesen és csak egyszer hánytam eddig.
2011. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem értelek kedves kérdező, 30 évesen elvetetted a babád és

még nincs gyermeked? Lehet félreértettem amit írsz, de ha nem akkor nagyon csodálkozom, nem ítéllek el félreértés ne essen, mert mindenki maga tudja mit miért tesz. Csak erősen csodálkozom. És igen öregedsz, ha pár év múlva szülsz majd járhatsz genetikára.

2011. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20 éves voltam amikor a lányommal terhes voltam,a cigi undoron kívül semmi bajom nem volt.A fiammal 24 voltam,végig hánytam szinte kórházban töltöttem az egész terhességet.Most 43 vagyok,11+hetes,ikreket várok és a fáradtságon kívül egyáltalán semmi bajom nincs! Pedig úgy hallottam,hogy ikrekkel sokkal intenzívebbek a tünetek!
2011. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

akkor mégsem a kor függvénye

se nem az ikrek függvénye.


azért vetettem el, mert most itt lennék egyedülálló anyaként.(elsőt szerelmes fejjel akartam, a szülők lebeszéltek - azóta az a srác meg is csalt, szakítottunk is, a másodiknál nem volt kielégítő a védekezés - a megszakításos módszer - és arra a barátomra viszont nem tudtam alapozni) és meg sem ismertem volna a jelenlegi nagy ő-t.


mindenkinek jó babázást :)

2011. nov. 17. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!