Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most terhes vagyok vagy sem?

Moncsycsy kérdése:

Most terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
14 napja kellet volna megjönnie nem jött meg voltam dokinál is terhességre utaló jelet nem lát,pénteken megyek kontrollra. a terhességi teszt pozitív szinte 2 naponta csinálom, feszül a mellem, hányingerem van egész nap a reggeli 2 hete minden reggel kijön belőlem. lehet hogy csak a doki nem vizsgált meg rendesen??? Segítsetek létci :'(
2011. nov. 16. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megvizsgált rendesen, csak még lehet nem látott petezsákot, szóval lehet hogy nem voltál olyan idős terhes. Bár ha a teszt is pozitív akkor szerintem igen is terhes vagy.
2011. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a tünetek arra utalnak, hogy igen, ha a kontrollon sem tud semmit mondani (sem azt, hogy terhes vagy-e, sem más magyarázatot a tünetekre) - és még mindig pozitívat tesztelsz - elmennék egy másik dokihoz is
2011. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig várd meg a kontrollt és ha akkor sem lát semmit, de még mindig fenn áll a terhesség kérdése, akkor keress másik orvost.
2011. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egy nagyon bunkó doki volt helyettesítésben de a vizsgálat 2 percig sem tartott. hüvelyi uh-n voltam már de máskor is 10-15 percig vizsgáltak. a hőm is magas már kb 2-3 hete megált a 37-5,ez szinte nem változik egész nap ilyen. jó ideje mérem de ez a legmagasabb amit tapasztaltam 1év alatt.pénteken ha nem mutat semmit visszatérek a régi orvosomhoz akkor is ha ahhoz sokat kell utaznom. tapasztalt már valaki ilyet???
2011. nov. 16. 09:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem nyugodtam gratulálhatok!!!!! 90%, hogy kismami lettél:) Az orvosod, pedig valószínű vagy nem volt alapos, vagy még amit már egy előttem író is mondott, nem láthatta még a petezsákot, tehát akkor még korai volt a terhességed.... Most látszódnia kéne már, és biztosan fog is!!!!! Ha ciszta okozna pozitívat, akkor azt viszont látta volna, attól meg nem is hánynál, tehát ne aggódj, és semmiképp ne ő legyen a dokid, mert előbb mutatja ki a vérvétel, szőval hiba, hogy oda nem küldött UH eredménytől függetlenül!!!!
2011. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor voltál orvosnál? Lehet, hogy korán mentél. Egy jó doki 2 perc alatt is simán felismer egy terhességet, tehát valószínűleg csak korán voltál. Most vagy 6 hetes.
2011. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
11én voltam dokinál, 18-án kell mennem. annyira bízunk benne hogy terhes vagyok de közben félek is mert szeptemberben volt, hogy a petezsák felszívódott amit igazából nem értem mert a doki azt mondta lehetett látni az embriót is! semmi eü kaparást nem csinált azt mondta minden rendben van, nm kell megcsinálni, minden megy tovább. félek hogy mégis van valami bajom ezmiatt.
2011. nov. 16. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!Itt az én hónapokkal ezelőtti kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Azóta már a 39.ik hétben vagyok és nem soká szülök!!!

Gratulálok biztos terhes vagy!


sok boldogságot!

2011. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
gratulálok neked a picihez. nagyon remélem hogy én is terhes vagyok, de ma reggel arra ébredtem hogy iszonyatosan szúr az alhasam. természetes vagy valami baj van? már elmúlt kb 10 percig tartott!!!
2011. nov. 17. 09:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Habár elvileg ma mész dokihoz leírom, hogy én azt olvastam a konkrét szúrás nem biztos, hogy jó, de ha csak fáj az általános, a méhed felkészül a várandósságra, az elején nekem is napi szinten fájt a hasam, de ma a doki megnyugtathat, szorítok! Majd hozd a híreket! :)
2011. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!