Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Béta hcg:0, 01 Ez mit jelent?...

Manócskaah kérdése:

Béta hcg:0, 01 Ez mit jelent? Hogy terhes voltam csak elment a baba? Időben megjött, biológia terhességre gondolok. Doki nem mondott semmit, csak annyit hogy nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés
Béta hcg:0,01
2011. nov. 15. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem voltál terhes, mert akkor magasabb lenne még a HCG-d, mert az lassan csökken.

Ez teljesen normális érték egy egészséges termékeny, de nem terhes nőnél!

A dokidnak igaza van.

2011. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen alacsony HcG érték semmiképpen sem jelent babát. Még azt se igazán, hogy elkezdődött valami. Nekem is volt hasonló, ott létrejöhetett a biokémiai terhesség, mert a HcG-m 40 volt... (terhességi teszt pozitív, de baba sehol). Elkezdődött a beágyazódás, de nem fejeződött be.

Sajnos :-(

2011. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Huu köszönöm,nagyon megnyugtattál most:) Azért mentem dokihoz mert volt egy halvány pozitiv terhességi tesztem szombaton viszont még aznap este megjött,igaz csak két napig tartott már el is mult és azt gondoltam terhes vagyok de nem:( de legalább nem ment el a babám,ezt jó hallani:)
2011. nov. 15. 19:16
 4/14 A kérdező kommentje:
tehát akkor el sem kezdődött semmi nálam ugye? nem volt kit elveszítsek? akkor mi az a 0,1 azt nem értem:/
2011. nov. 15. 19:18
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom:( Remélem mielőbb lesz babád és minden rendben lesz,kívánom neked:)
2011. nov. 15. 19:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Elvileg olyan kis mértékben van/ volt jelen a szervezetedben a HcG, hogy ez nem számottevő, vagyis nem ágyazódott be a baba. Lehet, hogy megtermékenyült a petesejt, de valamiért (a természet szelektál) nem indult fejlődésnek. Remélem jól fogalmaztam.

Köszi a jó kívánságokat, Neked is sok szerencsét!

2011. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ohh:( hát köszönöm a válaszod és Sok szerencsét neked:)
2011. nov. 15. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:
0-5 között nem terhes
2011. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mármint 0,01től 0,05ig?
2011. nov. 16. 09:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, hanem 0-5 mU/mol-ig, ha afelett van akkor elkezdődött valami esetleg nem fejeződött be.
2011. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!