Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. kérdés! Pécsen...

S. O. S. kérdés! Pécsen mennyi a down szűrés? A vérvételesre gondolok, amit 12. héten csinálnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én múlt hónapban voltam. 9000 Ft, kell egy csekket kérni és időpontot az UH-ra, ami lehetőleg a 11. és 13. hét között legyen.

Ha a menete is érdekel szívesen megírom.


18 hetes km

2011. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy érdekelne! Köszönöm! Holnap töltöm a 12.hetet, ma voltam Szigetváron, de nem igen mondtak semmit. :( Csak azt, hogy itt 16.000 ft, a második fele pedig 16.héten lesz az meg már 20.000 ft. Nem is annyira a pénz, de azért ez már nagyon sok szerintem. 36.000-ért már elég sok mindent tudnánk venni a babónak. :) De első gyerkőc és jó lenne nyugodtnak lenni... Szóval köszönöm a segítséget mindenkinek! Kérlek azt is írd meg, hogy ez melyik kórház? Köszi
2011. nov. 16. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek tök ingyenesnek kellene lennie, mivel kötelező vizsgálat.
2011. nov. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a 12. héten kell menned vérvételre és az ingyenes. Engem nem küldött el a doki, így én megcsináltattam a quartett tesztet ami 15000ft volt.
2011. nov. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég szomorú,hogy fizetni kell érte,én még júniusban voltam 12.heti vérvételen Pécsett,akkor még ingyen volt.Utána kellett mennem kombinált tesztre az már akkor 15 e.Ft volt,úgy tudom már az is 20 e.Ft
2011. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sokkal okosabb lettem, igaz a fél napot áttelefonáltam. Addig jutottam, hogy pécsen 3 féle módon történik a down- szűrés. az egyik az egyszeri vérvételes, ez 9.000 ft. A 2. egy 4-es teszt, ami 15.000 ft. A 3. pedig a 12. és a 16. héten van, ez 20.000 ft. A génbankosokat hívtam. Egyszer ennek már örültem, hogy nem 40.000 ft. De telefonáltam még. Kaposváron egy kis közbenjárással elértünk egy szülésznőt, aki nagyon szimpatikus lett. Ő azt mondta, hogy Kaposváron a Down szűrés a 16.heti uh-n végződik és ingyenesen elvégzik. a 12.héten vesz vérvételt és abból 3 dolgot vizsgál, na ezeket nem jegyeztem meg. Valamint én A- vagyok, a párom 0 +, ezért még csinálnak más vizsgálatot is. Szívesen fogad, menjek nyugodtan :) Én Szigetvárhoz tartozom, de inkább utazom Kaposvárra, mert itt már rég meg kellett volna vizsgálniuk, túl kellett volna esnem a vérvételen, de azt sem mondták mikor toljam oda a képem. Szomorú, hogy ha nem nyitjuk ki a tárcánkat igazából leszarják a helyzetünket. Első babánk lesz és nem igazán tudom még, hogy mik várnak rám, de az biztos, hogy Kaposvárra fogok menni...
2011. nov. 17. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy Kaposváron több mindent elmondtak.

Pécsen már csak 1 szülészet van az Édesanyák útján.

Én ott szültem az első babámat is.

Akkor még magándokihoz jártam, és akkor még ez a vérvétel is ingyenes volt.

Most, hogy nem tudom kifizetni a 6000 Ft-ot a magándokinak Komlóra járok ahová tartozok helyileg.

De fontosabb vérvételek, UH-ot csak Pécsen csinálják meg.

Ez a 12 hetes Down-szűréses vérvétel szeptember 1. óta fizetős és azóta nem kötelező.

Bár nekem a doki ajánlotta és el is mentem.

Szerencsére az eredményem jó lett, így ha a következő UH-on sincs semmi gond a többi fizetőset már nem csináltatom meg.

2011. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi első voltam.
2011. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Csütörtökön megyek Kaposvárra, ott nem kell fizetnem. :)
2011. nov. 21. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!