Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok, éjjel nem...

31 hetes vagyok, éjjel nem sokat alszom és nagyon szédülök, zsibbadok ébredésnél. Ezen kívül magas a fehérje a vizeletemben. Van jelentősége bármelyik tünetnek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a hozzászólásokat. Nagyon aggódom, lelkileg sem tudom biztosítani a nyugalmat a kicsinek..családi okokból.Félek, hogy ez még rátesz egy lapáttal!!!
2008. márc. 21. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sürgősen mérd a vérnyomásod, mert ha magas és vizesedsz, valamint fehérje van a vizeletedben, akkor az a terhességi toxémia tünete is lehet. A magas vérnyomást viszont kordában kell tartani, akkor nem lesz baj, de nem szabad kezeletlenül hagyni!!!! Ha nem magas a vérnyomásod, akkor a fehérje utalhat még gyulladásra a szervezetedben! Az orvos vagy a védőnő elmondja a teendőket! De: Ne idegeskedj, mert az nem használ,viszont szerintem minél hamarabb próbáld kideríteni a probléma okát!
2008. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót nem ismétlem, még annyit, hogy éjjel nem véletlenül háton alszol,amikor szédülsz? De amúgy szerintem is vérnyomás,ha nincs otthon mérőd, védőnőnél inkább nézesd gyakrabban.
2008. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feküdj a bal oldaladra ha rosszullétet érzel, és tegyél valamit a 2 combod közé. A sok fehérje a vizeletben az lehet hogy hólyag gyulladásra ad okot. Ezt mindenképp ki kell vizsgálni mert közel a szülés ideje és ezek a gyulladások már a babát is érintik. Hugom a 36.-ik héten megfázott és a 38.-ik héten szült. A baba beteg volt mikor megszületett, ugyan azokkal a tünetekkel amik a hugomnál is voltak. hétig infúziót kapott.

Elég necces a dolog neked most mert jön 3 nap szünet, de utána menj el orvoshoz! Ok?

2008. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhessegi toxemia nagyon veszelyes lehet, ha nem ismerik fel idoben, en azt javasolom, amint a vernyomasod felso erteke 140 fole megy, azonnal ertesitsd a kezelorovosodat!


A zsibbadas lehetseges oka ezen kivul a szovetek vizesedese miatti Carpal-tunnel szindroma, terhessegben gyakori, az vizes szovetek nyomjak az idegeket. Ez teljesen veszelytelen, bar kellemetlen tunet.


De, mivel toxemiara IS utalhat, naponta 3X merd a vernyomasod, es 140-es systoles ertek felett hivd az orv orvosod!


Minden jot!

2008. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!