Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti szexben...

Terhesség alatti szexben szabad ezt?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt szabad a páromnak bennem elmenni?
2011. nov. 17. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
aztán hány évesnek tetszik lenni ,csókolom ?
2011. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag puhítja a spermium a méhszájat de van aki egyértelmű igent mond. Nekem az első terhességem koraszüléssel végződött és akkor mindig bennem ment el a férjem, nem tudom van e köze a kettőnek egymáshoz. Most a másodiknál én ezt már nem engedem, sőt ha szexelünk is akkor is lelkifurdalásom van így csökkentettük az amúgy sem mindennapos együttlétek számát. de én paramami és kismami vagyok.
2011. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, lehet, ettől nem lesz koraszülésed. a kiírt időpont körül kifejezetten jó is, mert akkor már (addig nem) segít beindítani a szülést.

nyugodtan szexelhettek védekezés nélkül, ez is jó a terhességben :))

Amíg a doki nem mondja külön neked, hogy nem szabad,addig mehet a szex.

2011. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Második babámat várom és mi végig így szeretkeztünk és semmi baj nem lett az elsőnél, és most is így működik. :)
2011. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek, nagyon szépen köszönöm!
2011. nov. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!