Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+0 hetesen kisméretű petezsák...

Adrika kérdése:

5+0 hetesen kisméretű petezsák, benne embrió még nem látható. Ezt mondta a dokim. Mi az, hogy kis méretű petezsák, volt ilyen másnak is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen nekem sem látszódott, még kicsi ahhoz, h látszódjon ilyenkor, szerintem. Ja, h kicsi a petezsák...szerintem ebből nem lehet messze menő következtetéseket levonni...
2011. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, GRATULÁLOK!

Remélem boldog terhességed lesz és egészséges kisbabád!!!

2011. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ebben a "korban" természetes! Gondolom 1-2 héten belül visszarendelt?!
2011. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor még nem látszik az embrió, nyugi! kövi héten már igen, ha pontos az időpontmegállapítás. szóval 6 hetesen már látszik, kövi héten már a szívdobogását is látod, akkor írják csak rá a papírodra, hogy élő embrió.
2011. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,engem csak ez a kis méretű zavar,még nem hallottam ilyet,csak hogy szabályos,vagy szabálytalan,esetleg ennyi és ennyi mm...

Valakinek mondta az orvosa így,hogy kis méretű petezsák?

2011. nov. 18. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

5+5 hetesen nekem 14 mm-es paca látszódott, meg valami pici izé, amire mondta, hogy abból lesz a baba. 8+1 héten már volt feje, meg nyúlványai.

5 hetesen még valóban kis méretű, nyugi.

9+6 hkm

2011. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tegnap (5+2 hetesen)be kellett mennem a kórházba,mert elkaptam a hányás-hasmenést :(

Nem fogtak benn,de csináltak egy hüvelyi uh-ot.

Mára szerencsére már semmi bajom!

Az uh-on látta a doki a 11 mm-es petezsákot és benne szikhólyagot :)

2011. nov. 20. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:
gratula mégegyszer :)
2011. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!