Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. hétben járok, eddig +8...

29. hétben járok, eddig +8 kiló van rajtam, így vagyok 65kg. Kb. mennyire számíthatok még?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nem elszomorításképp, de én úgy a 35, hétig 15 kg híztam. Egy szerencsém van , hogy magas vagyok, és nem feltűnő. Viszont pont ma olvastam a neten , hogy a kismamák súlygyarapodása úgy a 37. hétig tart; utána stagnál, sőt valakinél csökken is.

de én úgy vagyok vele, hogy nem igazán számolom a kilókat, mert nem ezen múlik :)


37 hetes pociska:)

2009. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ. nem szomorítottál el..:) csak kíváncsi vagyok, hogy másoknál hogyan alakultak a kilók. Én ugyan magas nem vagyok (165cm) de szerencsére ezt a 8 kilót is a pocira híztam, máshol szinte nyoma sincs. Hát, majd kiderül, hogy mi lesz a következő 12 hétben..:)

Szép szülést majd neked!

2009. máj. 11. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 32. hetet betöltöttem pár napja és 22. és 29.hét között semmit nem híztam, addig 4kg-ot 48kg-ról 52-re, akkor feljött még 2kg több hétnyi nem hízás után, de le is ment az a két 2kg. Most megint 52kg vagyok 32hetesen, mint 22hetesen. Nem tudom mennyi fog még rám jönni, szerintem max. 4kg. Ha már eddig sem jött rám valami sok.
2009. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, Te szerencsés alkat vagy, úgy látom.

Én ezt a +8 kilót a 20. és 28. hét között szedtem fel, előtte semmi.

2009. máj. 11. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!