Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. hétben vagyok és nagyon...

39. hétben vagyok és nagyon félek a szüléstől. Mire számíthatok 1222-es cx-szel és 3-5 perces 70-75 közötti NST eredménnyel? Köszi!

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy DE JÓ NEKED!! Nemsokára- szerintem napok.,

én A 40.-be vagyok 2000 cx-el. Hát lelombozó.

Félek én is, de csak most, mert ha fent leszel a széken-asztalon..stb, nem fogsz ezen gondolkodni!

Ne félj, majdcsak sikerül nekünk is, csak mindig csináld amit a doki mondd és akkor könnyebb lesz, mert ő már tudja, te még nem.

Üdv!!

2008. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan iylen eredményem volt,mint neked,csak azt nst nem volt ilyen.Nekünk a rendelésen nem mutat fájásokat a gép,csak a szülőszobain.

Engem kecsegtettek,hogy miylen jó lesz nekem,metrt már ennyire nyitva vok,meg hasonlók,hát az igaz is cvolt,csak éppen 10 óra vajúdás után sem nyíltam többre,jött a kézi tágítás meg az oxytocyn.

Szóval erre ne nagyon adj szerintem,ezek teljesen lényegtelen dolgok,majd meglátod,ha ott leszel.

Az nst-gép sem teljesen megbízható,nekem 5-15 között mutatott fájást arra a fájásra,amibe majd belehaltam,90-et meg arra,amit egyáltalán nem is éreztem...

2008. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!