Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetes terhesen szült?...

Ki hány hetes terhesen szült? Én most vagyok 32+3 és kíváncsi vagyok, ha esetleg vmi miatt hamarabb születne, akkor mégis mikor? 36. hét táján?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha nem volt értelmes a kérdésem. Csak szeretném tudni az ittlévők közül mennyien szültek 40.hét előtt, valamikor a harminc valahanyadik héten, és ha esetleg szabad tudni miért, akkor az indokot. (Pl. komplikációk miatt vagy csak úgy a bébi mindenféle nyomósabb ok miatt döntött úgy, hogy hamarabb jön. Mikortól számítsak arra, hogy én is megszülhetek?
2009. máj. 11. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan még nem szültem, de a doki szerint max. 2 hetem van hátra. Semmi gond nincs, csak mivel nagyon lapos, feszes volt a hasam terhesség előtt, a babának már elég szűk a helye, és már beékelődött:)

Most 36+3 hetes vagyok:)

2009. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a 38. hét előtt ha minden rendben van, nem nagyon szokott megindulni a szülés, sőt. Első babánál állítólag gyakoribb a negyvenedik hét után. Én 42. héten szültem, problémamentesen. A kicsi lány akkor döntött úgy, hogy most már jönni akar!:-)
2009. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért szülnél előbb?Én a 39. héten szültem.
2009. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak: Nekem is nagyon lapos, feszes hasam volt, sőt, mai napig ha úgy próbálok felülni az ágyból, hogy megfeszül a hasizom, akkor a köldököm mellett két hosszanti csíkban lelapul a hasam, a köldöknél egy csíkban meg úgy kidudorodik mintha L alakban csücskös lenne a hasam! Nekem mindig is lent volt a pocakom, nem mondom, hogy le lenne szállva, mert mondom nekem egész terhesség alatt lent kezdődött a hasam. Van, akinek meg a melle alatt már jön ki a hasa. Nem tudom mikorra számítsak, mert én arra nem alapozok hogy első gyereket általában túlhordják. Van egy sanda gyanúm, hogy picit hamarabb fog jönni, de aztán lehet, hogy mégsem. :)
2009. máj. 11. 09:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért szülnék előbb? Vizsgák miatti stressz, magánéleti gondok, időjárás, esetleges hüvelygyulladás, stb.
2009. máj. 11. 09:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Problémamentes terhességeim voltak.Elsőt 39+2 naposan,másodikat kerek40 hetesen szültem.Minden rendben lesz,nem jön hamarabb a babád!
2009. máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Munkatársnőm 6héttel korábban szült, nem tudom miért, azt sem tudom, hogy első baba-e. Hazament melóból, és éjjel megszült, másnap nem ment be dolgozni.
2009. máj. 11. 09:29
 8/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem idegeskedni, nehogy a vizsgák közepette megszülessen, aztán mehessek pótvizsgázni.
2009. máj. 11. 09:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én szombatra voltam kiírva, és még semmi. Pedig én is bíztam a frontokban, hátha.
2009. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szombatra? Ajjaj, akkor sok sikert a szüléshez, te már tényleg nagyon közel vagy hozzá!!!
2009. máj. 11. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!