Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szövettan eredménye fényt...

A szövettan eredménye fényt deríthet-e, hogy miért kellett missed ab. -nak történnie?

Figyelt kérdés
Mármint azt szeretném megtudni,hogy valakinél kitudódott-e, miért halt el a magzat?Mert a dokim azt mondta,nem biztos,hogy kiderül mi is történt.
2009. máj. 11. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka esetben tudják csak megmondani, általában azzal zárják a szövettan eredményét, hogy abortusz történt, vagyis nem tudsz meg semmit...
2009. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom a történteket.Jobbulást kívánok!

Nekem tavaly nyáron volt Missed AB-m, a szövettanból nem derült ki semmi."Hidegvérrel" közölték velem,hogy előfordul az ilyesmi.Nekem semmi tünetem nem volt,hogy baj lenne.Sem vérzés sem görcs.Nem is gondoltam volna,hogy ilyen sok nő éli át ezt a borzalmat.Egyre több esetről hallok.De mindig előre kell nézni, és bizakodni.26 hetes vagyok és most csak ez számít.

Minden jót kívánok neked.És remélem hamarosan újra babás leszel.

2009. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságot!És remélem én is újra pocakos leszek nemsokára mert fantasztikus érzés volt!Most meg a nagy üresség!

Jó egészséget mindenkinek!

2009. máj. 11. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tavaly volt missed ab-om,minden lehetseges vizsgalatot elvegeztek,altalaban nem lehet tudni az okat,ez a termeszet rendje,minden tizedik terhesseg vetelessel vegzodik es sokszor ugy hogy a no nem is tudja hogy terhes volt,most 27 hetes vagyok,igaz vegig izgulom a kilenc honapot,de remelem minden rendben lesz velunk is es Veled is,fel a fejjel!
2009. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon mondanak semmit olyankor,csak hogy igy kellet lennie.Nekem is volt 2* de most ismet babas vagyok 6 hetes,de most is izgulok!Ha szabad ilyet mondanom,ne varjatok tul sok idot az abortusz utan,mert nehezebb teherbe esni.2 honap mulva lehet probalkozni,mert akkor meg a szervezet emlekszik arra az idore mikor meg terhes voltal, es hamarabban osszejon a baba,ezt olvastam!

Sok sikert,es a kovetkezo terhessegnel szolj a dokidnak a magzatvedo tabletta miatt,hogy irjon ki.

Minden rendben lesz!!!!!

2009. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!