Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 missed ab. volt. De akkor...

2 missed ab. volt. De akkor nem szedtem semmilyen magzatvedot, nemirt a doki nekem. Most ismet varandos vagyok, es egy masik orvos irt nekem duphastont. Ettol biztosra megmarad a babaam? 6 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok mindig csak erre gondolok,hogy ne legyen baj!Jart mar igy mas is?
2009. máj. 11. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer a baba megtapadását segíti elő, de ha valamilyen okból nem lenne egészséges, sajnos arra ez sem jó.

Gondolkodj pozitívan és ne izgulj!


Boldog babavárást!

34 hetes ikres kismama

2009. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A duphaston es egyeb magzatvedok a jo megtapadast segitik elo,ettol meg barmi tortenhet,gondolj bele ,ha ilyen egyszeru lenne akkor minden baba megmaradna,ha beteg ugyis elmegy es az a jo,mintsem minden masodik gyereknek valami baja legyen.Nekem is volt tavaly egy vetelesem,most 27 hewtes vagyok es meg most is szedem a duphastont es szerin tem vegig fogom szedni.A lenyeg az hogy probalj nem izgulni mert az is rosszat tehet,gondolj arra hogy minden rendben lesz es nemsokara gyonyoru es egeszseges babatok fog szuletni!!!
2009. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 missed ab-m volt és egy spontán vetélésem. Most megint babát várok, és ma megyek dokizoz, mert tegnap és tegnapelőtt volt 1-1 folt barnázásom és nem szeretném, ha baj lenne. Így remélem ma minden ok lesz és talán ír fel valamilyen gyógyszert. :)
2009. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosra csak akkor mondható, ha már megszületett. De a Duphaston nagyban hozzásegít, hogy megmaradjon a baba.

Ha eddig nem tetted,szerintem szedj valamilyen magzatvédő vitamint is. Kérdezd meg a dokit Ő mit javasol!

És ami a legfontosabb: bízz magadban és a babában, hogy sikerülni fog!

Minden jót Neked! :)

2009. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is szedtem kétszer Duphastont.Most 24 hetes vagyok, és a 20. hétig szedtem.Minden rendben van, remélem így is marad.Nekem is két missedem volt.Természetes hogy félsz, de reménykedni kell, nem tehetsz mást.A természet ellen nem lehet, és nem is szabad tenni.Ha egészségesen fogant a baba, akkor segíthet a gyógyszer(nem a vitaminok.)Ha a babánál van valami, akkor hiába minden, a természet úgymond szelektál, és így talán jobb, mintha egy súlyosan beteg babát kellene nevelni, és nézni a szenvedését.Sok sikert.
2009. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!