Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vashiányos kismamák, ez...

Vashiányos kismamák, ez normális? Combba kapok szurikat, normális, ha annyira fáj a szuri helye, hogy nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Kétnaponta kapok szurit, ma volt a 4. és már egy hete alig alszom emiatt, nem tudok hogy fordulni az ágyon, mert mindenhogy fáj a lábam. Be is kékültek a combjaim.
2011. nov. 21. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, kérdezd meg, mit mond.
2011. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem miért injekciót kapsz?Én gyógyszert szedtem.

Lehet hogy rosszul adják be.De kérdezd meg a védőnődet vagy a dokidat.

2011. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz ki vmilyen vaskészítményt? Pl. természetes alapú vas étrend kiegészítőt.

A barátnőm olyan súlyos vashiányos, h neki is injekciózásra kellene járni, de már 2 éve szed Nutrilite rágható vastablettát és semmi gond a vérképével.

2011. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kórosan alacsony a vasam, már a terhesség előtt is az volt, nem segítenek a gyógyszerek, pedig sok félét kiróbáltam az évek során, ezért kell az injekció. A doki szerint normális, ha fáj a helye, na de ennyire? :( Félek, hogy a kialvatlanságom miatt lesz valami baja babámnak.
2011. nov. 21. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szegénykém.Mindenképp jelezd az orvosnak, hogy fáj és mutasd is meg.

Én is vashiányos kismami vagyok, de semmilyen formában nem bírom a vasat :( Marad a céklakapszula, de borzasztó íze van, így ezt se igazán tudom szedni.

Én az első szülésem után 5 nappal 2 egység vért kaptam annyira rosszul néztem ki, nagyon le voltam gyengülve.Rá egy 1 órára már szép pirospozsgás volt az arcom :)Következő nap meg jöttünk is haza.

2011. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is annyira vashiányos vagyok h nekem sem használnak a gyógyszerek.én is injekciót kaptam,5 darabot,de én vénásat.
2011. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!