Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitévő legyek? Hogy lehet ezt...

Mitévő legyek? Hogy lehet ezt kirbirni?

Figyelt kérdés
Megakartak erőszakolni a férjem megvédett és most sajnos előzetesbe van (súlyos testi sértés, valahogy a kedves embereket akik intézik az ügyet nem érdekli hogy a feleségét védte egy 5 fős drogos társaságtól) Munkám nincs és kiderült terhes vagyok, hogy lehet ezt kibírni. Az első gyerekünk a szerelmünk gyümölcse de nem tudom apa mikor jön haza és mi lesz így velünk
2011. nov. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez kamu kérdés vagy komoly?

Ha komoly, akkor először is nagyon sajnálom. A gyereket mindenképp tartsd meg, ha terhes vagy akkor a párod nem csukják le mert ő a családfenntartó 3 évig! Kitartás!!

2011. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos nem:(Komoly! Ezt nem is tudtam,hogy akkor nem csukhatják le és igen tény és való Ő a családfenntartó.Köszönöm a válaszodat
2011. nov. 21. 19:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ha erről van valahol valamilyen leírás,hogy 3évig nem zárhatják el kérlek küld el nekem a linket.köszönöm szépen
2011. nov. 21. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Jogos önvédelemért nem fogják lecsukni. Emberölés nem történt, ugye? Mióta van előzetesben? EGyébként, ha valóban úgy történt, ahogy írtad, nem valószínű, hogy sokáig bent marad. 5 fő 1 ellen..miért került a férjed előzetesbe??? Konkrétan?
2011. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Súlyos testi sértés "sajnos" kicsi kora óta boxolt már nem versenyszerűen évek óta de maradt neki az edzés de a sértettek teljesen mást mondanak,most van 2 hete:(és ő még nem is tudja,hogy apa lesz el se merem mondani mert mindig is ezt vártuk.Hozzáteszem ők kezdték ráment az egész társaság sőt ezek folyamatosan drogoznak.akkor is mikor engem akartak ..... akkor is teljesen be voltak állva
2011. nov. 21. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Nem tudok mutatni, de ha meg lesz róla az orvosi papírod akkor azt kell bemutatnod az illetékesnek ! Ez 100%, hogy így van!
2011. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnállak, de sajnos a Magyar jogrendszer a bűnözőket védi.

Öten fognak vallani egy ellen + a szemét ügyvédjük "bebizonyítja" hogy nem nem volt arányos a védekezés erőssége a támadással.

Próbálj meg egy jó ügyvédet szerezni.

2011. nov. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs ügyvédjük és ketten mondanak rá.igen tudom jó ügyvéd de honnan és miből mikor minden pénzün kmár elment:(és ö a csaláfenntartó vagyis volt
2011. nov. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!