Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fejfájás csillapitót...

Milyen fejfájás csillapitót szedhetek terhesen?

Figyelt kérdés
még kora terhes vagyok de ma nagyon fáj a fejem,csak Saridonom van itthon.
2011. nov. 21. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma nekem is nagyon fájt a fejem, hányingerem is volt miatta. Én már 5. hónapban vagyok, de nem vettem be semmit. Kinyitottam az ablakot pár percre, utána megmasszíroztam a vállam és a nyakam és langyos vizes törölközőt tettem a fejemre utána pedig a tarkómra. És már sokkal jobb. Próbáld ki Te is.
2011. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Migrastick. Levendula és mentol olaj, nem bevenni kell, hanem masszírozni és belélegezni az illatot. Gyorsan hat.
2011. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

panadol.recept nélkül kapható 500ft körül van a 12szemes.Én is ezt szedem ha fáj a fejem.Semmi nem más praktika nem használ.

38hkm.

2011. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kék panadolt szoktam bevenni
2011. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Algopyrint szedtem (doki ajánlotta, császár után is ezt vettem be, ha fájt a sebem, pedig szoptattam), vagy vietnámi balzsammal kentem a halántékom. Migrénes fejfájásom volt az első terhességem első trimeszterében...
2011. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Rubphent és Panadolt mondta a doki.
2011. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Panadol
2011. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én múlt héten voltam beteg,voltam is vele dokinál,és a doki mondta h rubophent szedhetek ha fájna valamim,vagy belázasodnék.
2011. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!