Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a Hipp Natal...

Mit gondoltok a Hipp Natal terhesvitaminról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt ittam, nagyon szerettem, bár amúgy is szeretem a multivitamin ízű leveket. van egy fémes mellékíze a benne lévő sok vas miatt, de összességében sokkal jobban tolerálta a szervezetem, mint bármelyik vitamintablettát.
2011. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt ittam mert a tablettát nem tudom egyben lenyelni, de sajnos nekem a hányingert erősítette ezért abba hagytam. Most 23 hetesen újra el akartam kezdeni, de ugyanúgy előhozta a hányingert. Amúgy szerintem ez lenne a legjobb mert ez szinte csak gyümölcsből van.
2011. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt ittam, nagyon finom amellett, hogy teli van vitaminnal. Nem volt egyáltalán vasas utóize, ha jól emlékszem nincs is benne vas.
2011. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Megnéztem, nincs rajta a dobozán hogy vas is van benne.
2011. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Lehet régen volt benne, most meg már nincs? Nekem nincs most itthon, fde annyira az rémlik, hogy direkt megnéztem és nem volt benne. A lényeg, h természetes alapanyagokból van, csaknem 98% gyümitartalom.
2011. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

IMÁDOM! :D

Nekem a Gravidától hányingerem volt és hánytam is sokszor, áttértem az Elevitre. Az ideig-óráig jó volt, de aztán attól is hányingerem kezdett lenni, vágül már azt is kihánytam.


Ebből már benyakaltam vagy 10 üveggel, semmi bajom! és még finom is! folsav is van benne, meg jód is (az Elevitbe pl. jód nincs tudtommal) !

2011. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elso babanal en is ezt ittam, semmi gond nem volt, szerettem az izet is

(bar a vegere untam picit)

2011. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azóta iszom, mióta pozitív lett a tesztem. Csak ajánlani tudom. Multivitaminos íze van, kicsit fémes mellékízzel. Inkább ez, mint valami bogyó. És nem is híztam sokat, 53 kg-ról indultam, nem voltak rosszulléteim sem, és most vagyok 56.

Kalcium nincs benne, azt eleinte pezsgőtablettában ittam. Mióta mozog és nincs napsütés, kéne szednem D vitamint, mert az sincs benne, de Vigantolt iratott fel a védőnőm, azt nem szedem. Viszont találtam a patikában tablettát, amiben kalcium és D vitamin is van, azt szedem.

Így most Hipp natal + a kalciumos-D vitaminos bogyó, és magnesit citri a keményedés miatt.

23h kismama

2011. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!