Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bal oldalon szúrkál a hasam,...

Agleh kérdése:

Bal oldalon szúrkál a hasam, a petefészek környékén. Normális dolog ez? 16 hetes km

Figyelt kérdés
Kb.a 12. hétig szúrkált a hasam(tudom, hogy ez normális, hiszen nyúlnak a szalagok, átalakulnak a dolgok odabent), utána mintha elvágták volna és most megint érzem.Mitől van ez? Számíthatok a későbbiekben is ilyenre?
2011. nov. 22. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekm az van, hogy hirtelen mozdulatokra (de ez lehet pl orrfúvás is) olyan, mintha kést szúrnának belém valahol ott lent... kellemetlen nagyon. Ma voltam dokinál, de minden rendben. Gondolom, ez csak a szervek új helyzete miatt van, meg további nyúlás miatt.
2011. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok minden változik odabent. És érzünk ezer féle dolgot közben. Kellemeset és kellemetlent is.

Nem kell mindjárt rossz dolgokra gondolni.

Fogsz még érezni hasonlót és különbet is!

2 gyerekes 16 hkm

:o)

2011. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, 17+4 hkm :)
2011. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat, próbálok megnyugodni.
2011. nov. 22. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, én is 16 hetes vagyok. Nekem is vannak szúró, fájó hasfájásaim. De van hogy nem érzek semmit, és aztán újra előjön és pár napig fáj.
2011. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele mint az előbbiek, néha szúr. 15hetes mami.
2011. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az egyik ismerősöm azt mondta a szúrkálás annak az előjele, hogy valami nagyobb változás történik odabent.
2011. nov. 23. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a baba ilyenkor már elég nagy változás :) gondold csak meg, most már az egyre nagyobb nő egyre jobban, a változás, nyúlás exponenciális :)
2011. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 renike102 válasza:
nekem is nagyon görcsölt a hasam pár napig de annyira hogy egyik reggel alig tudtam fel állni az ágynól!!csináltam tesztet de negatív lett!mitöl van ez???
2013. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!