Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes magzatoknál hogyan...

A 12 hetes magzatoknál hogyan lehet megkülönböztetni a fiúkat a lányoktól?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon és a doki még nem mondott semmit a nemét illetően.

Én mint laikus mintha láttam volna valami dudor félét a lába között.Attól még lehet kislány?


2011. nov. 22. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
12 hetes korban még nem lehet megállapítani hogy milyen nemű.
2011. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbáld meg elemzni az uh. felvételt, azt majd az orvos. Elvileg ha éppen úgy fekszik, akkor már a 12. héttől meg tudják a nemét állapítani, de szerintem arra nem lehet 100%-osan adni. Amúgy elvileg a ksifiúknak van egy kis pöcök amitől már ilyenkor meg tudják különböztetni őket ha úgy fekszenek. Nekem 1 hetesen azt mondták kisfiú gyanús, de mégis kislány.:-) a barátnőmnek harmincvalahányadik héten azt mondták fiú, mikor megszületett akkor derült ki, hogy kislány.
2011. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 11 hetesen akart lenni.
2011. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én 17+4 vagyok, ma voltam UH-n, és nagyon nem volt egyértelmű még most sem. Talán kislány, de annyira bizonytalan volt a doki is ezt illetőleg.

Azt mondják, a fiúk hamarabb "kiderülnek", lányoknál később lesz tuti a dolog. Már amennyire tuti lehet...

2011. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Nekem 12.heti uh.-on azt mondta a doki mintha herezacskókat látna,de nem 100% mert ilyenkor még változik a nemük.Végül a 31.héten derült ki hogy kislány lesz.

Azóta már 20 hónapos gyönyörű kislány.

2011. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor még változik a nemük??????? Ilyet csak nem mond egy doki... Na, mindegy.

Meg lehet különböztetni, egy jó orvos egy jó géppel meg tudja mondani, de természetesen nem garantálják.

Ha az embernek szerencséje van és jól fekszik a baba, akkor megállapítható.

2011. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a nemük változik természetesen. Annyi az igazság a dologban, hogy a külső nemi szervek kezdetben egyformán fejlődnek és csak a 12. hét után kezdenek különbözni. Ezért a 12. héten még jó gép mellett tapasztalt szonográfus sem biztos, hogy egyértelmű dolgot tud mondani. Van aki tippelni szokott, aminek meg túl sok értelme nincs szerintem, mert van 50 % esélye, hogy vagy eltalálja vagy nem.
2011. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12 hetes uh-on mondta a doki, hogy lány de még el nem mondjam senkinek, annyira nem biztos. 18 hetes uh-on a szonográfus mondta talán lány. Pár nap múlva doki megerősítette. Most ebben maradtunk.

Első babánál (lány) csak a 27. héten látszott 4D-s vizsgálaton. Pár napra rá a doki is látta a sima uh-on.

20 hkm

2011. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!