Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten a megyeiben szűlt...

Kecskeméten a megyeiben szűlt valaki mostanában?

Figyelt kérdés

Még van kb 10 hetem a szülésig. Van aki azt tanácsolja, hogy menjek magánszobába inkább fizessek érte, és van aki az ellenkezőjét, hogy jó a közös szoba is, ne dobjak ki feleslegesen pénzt.

Igazából nem a pénz izgat, hanem, hogy ha külön megyek akkor teljesen egyedűl leszek, állítolag a növérek sem foglalkoznak velem nagyon, de van magánzuhanyzom, wc-m, és tv is a szobában. Ti mit gondoltok??


2011. nov. 23. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tavaly és tavalyelőtt szültem Kecskeméten. Mindkétszer rooming in szobában voltam. (Nem a fizetős, alapítványi szobában.)Ez is két ágyas szoba. Ezt nagyon tudom ajánlani, mert végig a babával lehetsz, nemcsak három óránként, csak este viszik el.Ugyanúgy jöttek a nővérek, védőnő,mint a sima szobákban lévő kismamákhoz, lázat mértek, stb. Nekem a lényeg az volt, hogy a babámmal legyek, WC- re elmentem a folyosó végére, nem volt gond, a TV nézés meg egyáltalán nem hiányzott.

2011. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a párod, hogy mehetett be hozzátok??
2011. nov. 23. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes vagyok és alapítványi szobában leszek. Nekem megéri a pénzt,hogy nem 6-an vagyunk egy szobában, van saját mosdónk stb.

A szobák egyébként kétszemélyesek és nagyon jók (nemrég néztük őket)!

Nekem két barátnőm is feküdt ilyenben, nagyon elégedettek voltak.

Igazából akkor látogatták őket, amikor akarták. A fizetős szobáknál általában többet engednek!

2011. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ. És, hogy ebben a szobában szeretnél lenni azt mikor kell jelezned? Már előre kellett, vagy majs csak ha már szűlni mentek??
2011. nov. 23. 12:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajj, még valami. A párom tényleg csak akkor jöhet be velem szűlni, ha elötte elmegyünk szülésfelkészítő tanfolyamra?
2011. nov. 23. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor kell majd jelezni, ha mész szülni.

Igen, apás szülésnél kötelező a szülésfelkészítő. Mi most fejeztük be. Igazából 3 alkalom, nem nagy valami!

2011. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam a korházat, majd december 5.-én hétfőn megyünk mi is erre a tanfolyamra. Ide kell valamit vinni? Vagy adnak ott? Vagy itt még nem kell beöltözni köpenybe,ilyenekbe? Ez ingyenes a korházban vagy fizetni kell érte?
2011. nov. 24. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd csak az utolsó alkalomra, a szülőszoba látogatásra kell megvennetek a látogatói köpenyt, mert csak abban mehettek be.

De azt egyébként is meg kellene venni! A tanfolyam maga ingyenes!

2011. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! első vagyok


Az ingyenes baba-mama szobába is akkor jött be a férjem, amikor akart, pedig elvileg nem is jöhetett volna be egyáltalán- ez az alapítványi szobákkal, és minden más szobával is így van. (Elvileg a látogatók csak a lépcsőfordulóban tartózkodhatnak, és te meg odatolod az ablakhoz a babát- ha rooming in, vagy alapítványi szobában vagy-, hogy lássák.)


Ha valaki- pl nővér- meglátta, hogy a szobában van a látogató, kedvesen megkérte, hogy menjen ki, de nem történt semmi más, nem történt fővesztés.:)

2011. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!