Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamik hogy vagytok...

12 hetes kismamik hogy vagytok? Voltatok már ultrahangon? Megmondták már a nemét?

Figyelt kérdés

Én tegnap voltam. Második baba lesz. Szerencsére minden rendben vele egészséges megvan mindene :-)

Rákérdeztem tud e valamit mondani a neméről de azt mondta még korai.

Én mintha láttam volna valami lányra emlékeztető dolgot a lába között :-)

Persze én nem értek hozzá, majd a következő ultrahangnál.


2011. nov. 23. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Akárhanyadik baba, 12. hetesen nem tudják megmondani a nemét..
2011. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn voltam én is,nálunk is minden oké!!Még nem tudta megmondani a doki a nemüket!Bár ilyenkor úgy hallottam nem tudja megmondani biztosra!Nálunk a 3.és4.baba lesz:)
2011. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam.

Második baba nálunk is. Minden rendben.

A doki megtippelte az Istenhegyi klinikán a nemét, mert megkérdeztem, de azt mondta ő egyébként is szokott tippelni (Bátorfi doki), persze nem biztos, de lányt mondott így elsőre, majd elválik.

Egy kisfiunk van eddig, tény hogy kislányt szeretnénk, de végül is mindegy, csak egészséges legyen.

Eddig erre minden esély megvan rá, mert a kombinált teszt is briliánsan jó lett hál' Isten, az ultrahang alapján is minden ok!

Amúgy nálunk az elsőnél is látszódott as neme hetes naposan sima D-n.

Ha belátni a lábai közé, akkor olyan -60-70%-ra meg lehet tippelni a nemét, egy profi orvos meg meri kockáztatni a tippet!

2011. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző. Tehát megvan az esély, hogy teljesen egészséges és 11 hetes 5 naposan látszódott az előző babánknál is, hogy kisfiú. Össze sem lehetett volna téveszteni semmivel, mert a köldökzsinór teljesen máshol volt!
2011. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, és 2D-n tisztán látszódott.
2011. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem most a dokim csinált uh-ot sima 2d-n,akkor voltam 15+5 hetes,és akkor is azt mondta h ebben a korban ahhoz még picit h meg lehessen mondani milyen nemű.
2011. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

12 hetesen még általában tippelnek. Csak a normálisabbja bevallja,hogy tipp. A többi meg tutira mondja, aztán vagy bejön, vagy nem.

Genetikus mondta,hogy ilyenkor még annyira egyformák a nemi szervek, hogy aki 100%-ra mondja az hazudik. De még az is, aki 80-ra!:)

2011. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! En 12+5 naposan voltam uh on tegnap (Istenhegyi) es minden rendben volt:) a dokim azt mondta hogy nemhogy megtippeli de 95% os pontossaggal meg is mondja mi a baba neme! Es latta! Felirta egy cetlire beletette egy boritekba. Karacsonykor kibontjuk :) mondanim sem kell hogy ezerrel elemzem az uh Dvd-t de en semmit sem latok :D azaz mintha latnek szemeremajkakra emlekezteto csikocskakat de az herezacsi is lehet! Ilyenkor mar van herezacskoja a fiucskaknak ugye? Mindenkinek gratula egyebkent:) csodalatos erzes babat varni..
2011. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én még csak a 12. hétben vagyok. Jövőhéten megyek UH-ra és nagyon izgulok!!!! :)
2011. nov. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmit nem mondott a doki. Lemérte a crl-t, bdp-t, nt-t és viszont látásra. Holnapután megyünk 4D-re, remélem megtudjuk, de le is esnék a vizsgálóasztalról, ha azt mondanák:fiú, annyira lánynak érzem.:)

Velem egyidős terhes topiktársaim eddig ketten voltak rajtam kívül, egy 80% fiú-, és egy 99% lány babával értek haza. :)

13+4 hkm

2011. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!