Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hármasikreknek (fiúknak)...

Hármasikreknek (fiúknak) mondtok nevet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Bence,Márton,Ádám.

Gratulálok :)

2011. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Adam, Aron, Akos


En olyan neveket valasztanek, amiknek ugyanaz a kezdobetuje :)

Egyebkent gratulalok! Imadnam, ha ikreim lennenek!

2011. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Wilmos, Richárd, Iván. Ezek a nevek a világ bármely táján megállják a helyüket. Szép és hangzatos nevek.
2011. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Én is gratulálok!

Ha nekem lenne 3 fiam ezeket a neveket kapnák: Botond, Benedek, Bendegúz.

2011. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Esküszöm, hogy nem az előző válaszoló miatt, de én is a Bendegúzt, a Botondot és a Benedeket írtam volna!!! :) Nekem Bencegúzom van!

GRATULÁLOK!!! Kösd fel a gatyád! :)

2011. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pont a három utolsóra mondtam,hogy de klassz!!!!Ezt megvitatjuk a férjemmel,köszi!!!A Wilmos...stb nem annyira jön be,én nem a világ bármely táján akarom használni,hanem csak itthon:)De azért köszi!
2011. nov. 24. 08:36
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Ádám, Áron, Ábel

Barnabás, Benedek, Bendegúz:)

2011. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Richárd, Roland, Dániel
2011. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is nagyon tetszenek a Botond, Benedek, Bendegúz nevek, de nézd meg, hogy idén és tavaly ezek a nevek minden hónapban benne voltak a leggyakoribb 20-ban. Úgy néz ki,hogy nekünk is kisfiúnk lesz,de mi olyan nevet akarunk,hogy ha megyünk érte az oviba és mondjuk a nevét,ne a gyerekek fele jöjjön oda:)

Az azonos betüknél meg könnyű is keverni ha hirtelen akarod mondani. Nálunk kutyák neve kezdődik ugyan úgy és gyakran félremonduk ha hirtelen szólni kell.

Ha a vezetéknév hosszú,akkor én rövid nevet adnék,de ha rövid akkor hosszút.

2011. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Nekem van a Bendegúzom, és erre az ovis dologra csak annyit mondanék, hogy azért sírva fakadnék, ha tíz gyerek odarohanna hozzám, amikor megyek a fiamért. Szerintem csak a sajátom fog odajönni. Engem nem is érdekelt, hogy hány Bendegúz van a környéken, én is ismerek két ilyen nevű gyereket, akik nagyon édesek :).


Hallgass a szívedre, és akkor tökjó nevük lesz a srácoknak! Én éreztem, hogy az enyém életre való lesz, és igazam lett, nagyon illik hozzá a neve. De hiába ritka, hallottam én olyan gyerekről, akit pl. Álmosnak hívnak, és ugyanilyen élénk, mint az én fiam.


Nem nevezem el Tihamérnak vagy Töhötömnek (remélem, senkit nem bántok meg vele) a gyereket csak azért, hogy ne figyeljenek fel rá többen. Én tanítok, nálunk két Alexandra van, egyiket pl. Alexának, a másikat Szandinak hívjuk. Meg lehet különböztetni a gyerekeket a rájuk illő becenevekkel is... amikor iskolába jártam, volt két osztálytársam. Sánta Robi 1 és Sánta Robi 2! Na? Pedig ez a '90-es évek elején ritka névnek számított, nemhogy még a vezetéknevük is egyezzen!


Teljesen véletlen egy közösség összetétele. Lehet, hogy ritka nevűből is 3 lesz.. :) De akárhogy is hívják Őket, Ők lesznek a Szerelmeid és a legfontosabbak az életedben. :D Hajrá!!!

2011. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!