Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámat várom, a fiam...

Második babámat várom, a fiam 2,5 éves vissza van egy hónap. Ma kibuktam úgy érzem nincs türelmem a fiamhoz, megijedtem, hogy nem fogom bírni. Van, volt így más is?

Figyelt kérdés
Apuka egyébként nagyon igyekszik,amikor tud itthon van és segít meg türelmes,csak a munkája olyan,hogy most kell hajtani.
2011. nov. 24. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy vagyok,épp ma gondolkoztam el ezeken a dolgokon,csak annyi különbséggel,hogy én a 3.babámat várom.Igaz az első már 13éves,de még őrá is oda kell figyelni,kamaszodik...A második is lány és ő is 2,5éves,de két fiú veszett el benne:)Most úgy néz ki kisfiam lesz.Nekem is lenne segítségem,de én nem vagyok az a fajta,aki kérvényt nyújt be,a mamáknak,hogy hé gyertek már segíteni,mert megbolondulok...Inkább csendben végzem a dolgomat,mint most is,szinte reggeltől estig ugrálok és estére már úgy ki vagyok,mint a kutya.Ezek után joggal gondolkodik az ember,hogy mi lesz,ha meglesz a kis töki?De fel a fejjel,majd megoldjuk,én legalábbis optimista vagyok,az élet megtanított arra,hogy küzdjek,soha ne adjam fel és mindig a jó oldalát nézzem a dolgoknak.Most joggal kérdezhetné mindenki,hogy miért nem vártam még egy pár évet,de a koromnál fogva ez nem lett volna túl jó ötlet.De majd a két kicsi összenő és ők számíthatnak egymásra:)Csak egy pár év,az úgy elrepül,hogy észre sem vesszük!
2011. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen természetes, ezt a hormonok teszik. Nehéz lesz, de ezt vállaltad és meg fogod tudni csinálni :)
2011. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és nekem még 6 hét van hátra:)Szóval nagyon egy cipőben járunk:)
2011. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első én is 34 hetes terhes vagyok,nagyon jó volt olvasni,már egy kicsit jobb is,tudom megoldjuk és egy csomó jó fog ránk várni.Nálunk kis csajszi érkezik.Én se nagyon szerettem volna várni,33 éves vagyok.Köszi még egyszer a válaszokat,erőt adott
2011. nov. 24. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem 10 napom van vissza és 3 éves a lányom..Nekem most már annyi szerencsém van,hogy 2 hetente oviban van.Most a 7en megy aztán jövő 7en nem,mert 6 km innen az ovi és én nem tudom hogyan elvinni így..Úgyhogy teljesen megértelek..

Ki fogod bírni,nyugi..Próbáld meg apával elküldeni sétálni amikor ő otthon van és pihenj egyet..nem fontos csillogni villogni a lakásnak..Ha fáradt vagy pihenj..Én délelőtt főzök,mosógépet indítok,teregetek,takarítok,délután pedig pihenek..Este ha elaludt a lányom akkor elmosogatom ami vacsikor maradt koszos edény,összepakolok és ismét pihi..

Legyél türelmes mert ha feszült vagy azt a pocaklakód is megérzi..

Kitartás!!

38+4hkm..

2011. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

üdv a csapatban! Én is nagyon szégyellem, mikor nincs türelmem a 22 hós fiamhoz, néha megijedek, mi lesz, ha kettő lesz. Néha a sírás is rámjön, ha eszembe jut. Aztán reggel megint új szemszögből látok mindent:)

1 gyerekes, 35 hetes km

2011. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs vas hiányod? adódhat tőle türelmetlenség, idegesség.
2011. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2x1 vasat szedek,erre nem gondoltam,de megkérdezem a védőnőmet
2011. nov. 24. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
33 éves 34 hetes terhes vagyok, második baba, a nagyobb majdnem 3 éves. Én minden este bepánikolok, rettegek a szüléstől, félek attól is, hogy mi lesz nélkülem itthon azalatt az idő alatt, amígy bent vagyok....stb. Ez mostanában van így, hihetetlen túlkomplikálom a dolgokat, és mindenen sírok, leginkább olyan dolgokon érzékenyülök el, amelyek gyerekekről szólnak.
2011. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!