Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányós-hasmenéses vírus 32...

Hányós-hasmenéses vírus 32 hetes terhesen, éjszaka kezdődött, mennyi időt adjak hogy hátha bent marad a víz legalább?

Figyelt kérdés

Úgy értem most reggel 6-ra üres a gyomrom, az előbb már "csak" a tiszta víz jött amit megittam.

Tudom,hogy a kiszáradás miat veszélyes, mikor menjek kórházba?

Mennyi idő múlva igyak újra?



Tudom,hogy nem játék, elős terhességemnél is volt ilyen, akkor is kórházba mentem, kaptam infúziót.


De most más a helyzet, nem rohanhatok azonnal, hisz itt van a lányom.


2011. nov. 25. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindenképp menj be még délelőtt, ha nincs aki vigyázzon a kislányra, akkor vidd magaddal. Ez a betegség egy átlag embert is megvisel, én is átestem rajta várandósan... Én túl későn mentem, 1 hétig voltam kórházban, a kisfiamat pedig előbb meg kellett szülnöm.

Tényleg menj be minél előbb.

Jobbulást!

2011. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a dokim, hogy amig nincs lazam, nincs para, rengeteget inni, és igyál izotóniás sportitalt is, ami pótólja az elvesztett ásványi anyagokat.

mondjuk én még csak 24 hetes voltam,szóval kisebb veszelynek voltam kitéve (azt hiszem szamit hany hetes vagy)

en azt mondom telefonalj be, hatha adnak ok is valami jo tanacsot

meg egyvalami, nyugodtan igyal normaflore-t

2011. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok rengeteget inni, mert a víz is kijön.

Nahyjából 10-15 percig marad bent.

2011. nov. 25. 11:10
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom,hogy nincs kire bízni a kislányomat, hanem az hogy ha bemegyek a kórházba ezzel, akkor bent is tartanak, amit nem szeretnék.


Ezért tényleg csak akkor mennék, ha muszáj!

2011. nov. 25. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Háziorvosod,vagy az orvosod hívd fel?Hátha lemegy hozzátok és ad injekciót,az bent marad.E.
2011. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!