Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnézium többlet okozhat...

Magnézium többlet okozhat hasmenés jellegü székletet?

Figyelt kérdés
most vagyok 6+6 napos.azt olvastam,hogy 450 mg a napi adagja kismamäknak,de ez a magnézium por amit kaptam a dokimtol napi 2x kell belöle innom 486 mg-t tartalmaz a 2,amiota megemeltem 2-re az adagot azota a székletem elög laza lett,igaz csak napi 1x.de nem tudom hogy ez okoz-e problémàt!egyébként ikreket vàrok,ha ez szàmitana valamit.
2011. nov. 25. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán okozhat a magnézium "túladagolása" hasmenést vagy laza székletet, de legkönnyebben úgy tudsz erről megbizonyosodni, ha nem veszed be pár napig. Ennyitől semmi bajod sem lesz, sőt nem szalad át a szervezeteden az értékes tápanyagokat tartalmazó étel. Én hasonlóan jártam a terhesvitaminnal. Úgy tűnik, mi viszünk be amúgy is eleget ezekből a vitaminokból, ásványi anyagokból. :-) Jó babavárást!
2011. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is meglazítja a székletem valamennyire, de én ennek azért örülök, mert állandóan szorulással küzködtem. Sztem ha nincs hasmenés akkor nincs ezzel semmi probléma. Inkább, mint, hogy keményedjek. Én magnerotot szedek, napi 2-t, ebben a magnézium 500mg tablettánként.
2011. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én magnesii citricit szedek napi 3X2-t az napi 6 tabletta,és tablettánként 500mg...azt akár hogy is számolom 3000mg/nap...nemhogy laza néha alig bírok kakilni:)))...rám sajnos nincs hatással...34hkm
2011. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hàt akkor ezek szerint nem okozhat problémàt a magzatoknàl!?Nagyon Köszönöm a vàlaszokat!:)
2011. nov. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!