Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik heteket toltotte...

Tímea1987 kérdése:

Kismamik akik heteket toltottetek korházban szulés elott hogy birtátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Három hétig voltam bent, ikrekkel. Nem volt bajunk, csaka biztonság kedvéért. Hát én nagyon nehezen bírtam. Aludni nem nagyon lehetett az állandó mozgás miatt, az ember unatkozik, de a legrosszabb az volt, hogy a kismamák egymást paráztatták unalmukban. Ha ez nem lett volna, egész elviselhető lett volna. Meg azon is múlik, mekkora szobában kell lenni. Nekem nem volt szerencsém, nyolcágyasban voltam. De voltak, akik kétágyasban voltak, mondjuk ők hónapokig bent voltak.

Szerencsére ahogy meglettek a babák, az ember már nem ezen gondolkodott.

2011. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én két hónapot feküdtem a kisfiammal, szülés előtt. Elég ambivalens érzéseim voltak. Először is sok rossz dolgot láttam: elvetélést, meghalt a baba, abortuszok...ezek baromi nehezek voltak a lelkemnek....amúgy a kórház, kaja, ágy, szobatársak stb. nagyon jó volt! Rengeteg ismeretség is köttetett!!! Utólag, nagyon örülök, hogy az orvosom befektetett, mert sokkal biztonságosabban éreztem magam!!! Nem mondom, hogy egyszerű volt abban az időben, de valóban az idő mindent megszépített!!!
2011. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ket hetet voltam, rohadt lassan telt az ido, de szerencsere jofej szobatarsam volt, o elottem fekudt be es meg a szulesem utan is bent maradt szegeny

par nap utan az ember megszokja es atall a korhazi letre, csak az unalommal kell kezdeni valamit

2011. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!