Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák/anyukák ti...

Duci kismamák/anyukák ti mennyire csíkosodtatok? Használtatok valamit ellene? Nagyon nagy pocakotok lett a végére?

Figyelt kérdés

Mikor kezdett el látszani a pocitok? magasságot és súlyt írjatok légyszi:) köszönöm


én 160cm vagyok 87kg én 7 hetes leszek vasárnap


2011. nov. 25. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

170cm vagyok, 70kg-val kezdtem a terhességem, 103 voltam szüléskor.

Rajtam nagyon hamar meglátszott a terhesség, félidösen akkora hasam volt, mint másnak 30 hetesen. 36 hetesen megszültem, de a kocsiból csak segítséggel bírtam kiszállni, akkora hasam volt.

Csíkos lettem, de nem maga a terhesség miatt, hanem a rengeteg plusz kilotól. Mostanában kezdtem kenegetni magam, mert rettentö száraz a böröm.

2011. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Első baba 170 cm 77 kg kezdés 22-t híztam rengeteg csíkom lett pedig kentem mindenhol magam. Mégsem elsősorban a hízásra fogom, hanem a genetikára, mivel már tizenévesen csíkosodtam a növéstől is. % év alatt elhalványultak már nem látszik annyira. Második babám 2 hónapos vele 82 ről kezdtem 11 et híztam nem kentem magam és nem is lett új csíkom
2011. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!