Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok akinek a terhessége...

Lombikosok akinek a terhessége alatt viszketö kiütései lettek, mikor mult el a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bocsi h írok mert nem lombikos voltam, de rengeteg viszkető kiütésem lett...száraz piros foltos....nekem csak szülés után tűnt el:S
2011. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nekem csalàn szerü kiütéseim vannak
2011. nov. 30. 17:32
 3/16 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta egy genetikus hogy ez gyakori terhesség alatt és általában a szülés után elmúlik


Nekem iszonyat nagy száraz, piros, viszkető kiütéseim voltak......


Remélem Neked hamarabb rendeződik majd!!!

2011. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Becsee ***** válasza:

Szia!!

Az Én nővéremnek nem lombikprogramban lett gyereke,de neki is ilyen kiütései voltak,nem akarlak megrémiszteni,csak szólni szeretnék vagyis inkább csak figyelmeztetni,hogy neki a 4 honaptol viszketett a bőre,dokinál volt(amerikában)és vitaminokat írtak fel neki(állitolag sok volt a vas a szervezetében)Sajnos nem így lett beindult a szülés neki és sajnos a pici megfulladt a pocakjában!!2.baba volt kislány lett volna.rá 8 hónapra megint állapotos lett és ugyan ezek a tünetek jelentkeztek nála mire egy másik nődoki aki magyar volt egyből rájött hogy ez valami mérgezés ami 100 terhes nőből 3-nak jelentkezik és attol van hogy a pici és a mama szervezete nem "bírják egymást"(nemtudom hogy megfogalmazni)és ez a rekciója az anya szervezetének!!Hál istennek és a magyar dokinak a Kevin baba mára 6 hónapos egészséges mint a makk de légyszives erre kérdezz rá a dokidtol hogy mit hallott eről!!És zárjátok ki ezt a lehetőséget!!Nem azt mondom hogy neked is ez van de jobb

félni!!NE IJEDJ MEG LÉGY SZÍVES!!és ne utáljatok de gondoltam ezt leírom és ne játszunk struccpolitikát!!!

Kérlek írd meg mit mondott a dokid!!

2011. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nekem is nagyok,ha elkezdek viszketni és vakarozok,vonalakban kicsap a körmöm nyoma csalànkiütésben a fejem bubjàtol a talpamig.a tenyerem ös a talpam csak piros lesz,ha elkap¨még szerencse hogy nem egész nap szenvedek töle!
2011. nov. 30. 18:18
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi elolvastam!de én még csak a 8.héten vagyok és màr az elejétöl jelentkezett nàlam!
2011. nov. 30. 18:47
 8/16 Becsee ***** válasza:
Attól légy szíves dokitól kérdezz rá!!köszönöm
2011. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, ami biztos, mihamarabb mutasd meg magad a terhesgondozást végző orvosodnak és kérj tőle laborba (teljes vérkép, vizelet) beutalót.

(Én kiütések nélkül viszkettem, toxikémiám volt - de nem valószínű, hogy neked ez van, csak ne hagyd annyiban.)

2011. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem valoszinü az utrogestan okozza!csak sajnos itt külföldön nem tudnak màst adni helyette!
2011. dec. 1. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!