Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi leht az oka, hogy enyhe...

Mi leht az oka, hogy enyhe alhasi fájdalmaim vannak?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok, mikor így fájdogál, nincs méhösszehúzódásom, azok is előfordulnak, de teljesen fájdalmatlanok.
2009. máj. 12. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Én 24 hetes vagyok de pont ma érzem én is.Összehúzódás nincs, vagy görcs, csak állandó, ilyen tompa érzés.Nem vészes, csak zavaró.Nem tudom mitől lehet, érdekelne engem is.Nem gondolom hogy baj lenne, remélem nem is lesz.Azt gondolom hogy a méh növekedésével, tágulásával van kapcsolatban.Mondjuk nekem vannak méhszájporblémáim, de nem hiszem hogy azért van.Lehet hogy ez a hülye idő is közrejátszik.Minden jót neked.
2009. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!