Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagyon erős striákkal mit...

A nagyon erős striákkal mit lehet kezdeni terhesség után?

Figyelt kérdés

Még lenne két hét a szülésig, eddig megúsztam, de a napokban csúnyán megrepedezett a hasam alján és a melleimen a bőr. Kétségbe vagyok esve, hogy ezután még mi jöhet és ez így marad most már örökre? Vannak mozdulatok amiket esetleg jobb ha nem csinálok, hogy ne váljon még rosszabbá a helyzet? Kenegetem, de úgy látszik az nem elég :-( Esetleg melyik az a krém amely valamelyest bevált nálatok?

Tudom sok kérdésem van, de légyszi mindenre próbáljatok válaszolni. Köszi


2008. márc. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem a mozdulatoktól függ :-( Kenegesd majd a szülés után is, és ha nem múlik akkor keress fel egy bőrgyógyászt, hátha tud rá adni valami jó kenőcsöt. Sajnos mindenki más, mindenkinek másfajta kenőcs válik be.
2008. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A striák el fognak halványodni, kicsit gyöngyház fényűek lesznek, de azt elmulasztani sajna nem lehet. Ha egyszer lett, az ott is marad, még plasztikai műtéttel sem lehet eltűntetni :o(. Én is kenegettem, ráadásul Milupa stria elleni krémmel, ehhez képest puncitól köldök fölöttig szétrepedtem :o( Sajna, ha ilyen alkat vagy, nincs mit tenni, kenegest sűrűn, hátha kevesebb lesz.

Boldog babavárást, szép szülést! :o)

2008. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Sajnos tenyleg,ha mar kijottek akkor azok maradnak is.En ugy tudom,h addig tudod oket valamennyire eltuntetni,vagyis halvanyitani,amig pirosak,ha mar kifeherednek akkor mar sajnos nem lehet vele mit kezdeni.

Lattam vmelyik musorban azt hiszem a tv2-n a 2testorben,vagy a babvilagban mutattak be vmi vakumos kutyut amivel el lehet halvanyitani a striakat.

Hiaba fekudnel csak egesz nap a hatadon,hidd el akkor is kijottek vna,mert Te hajlamos vagy erre,ugyhogy mozgassal ezt nem tudtad vna megelozni.

Kremezni kremezd vmi nagyon zsiros kremmel,En a Babe striak elleni kremet hazsnalom,igaz meg csak 16 hetes kismama vagyok,de sajnos biztos vagyok benne,h nekem lesz,mert En is hajlamos vagyok ra.

2008. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a un. Körömvirág krém jött be...nem tűnt el teljesen de sokkal szebb lett! Igaz h ez a krém nem pont arra való, hanem a hegek eltüntetésére használjuk főleg de zsíros hatása miatt jó erre is és ráadásul természetes cucc.
2009. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!