Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos/háziorvos sem tudna...

Az orvos/háziorvos sem tudna mit kezdeni az utolsó 2 hónapban jelentkező, iszonyú erős altesti csontfájdalmaimmal?

Figyelt kérdés

Gondolom rendeződnek a csontok.

Második terhesség, az elsőnél is fájt,de nem ennyire.

33 hetes vagyok.

Többnyire a farokcsontom, csípőcsontom és oldalt az a két csont a faromnál szokott fájni, időnként az is ami a szemérem domb alatt van.


A farokcsontom viszont megállás nélkül, és borzasztó erősen, alig tudok járni és kiegyenesedni.


2011. nov. 27. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, ez a terhességgel jár!

Én is majd meg őrültem az uccsó 3 hónapban!

Kitartás!

2011. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 12. héttől szenvedek ettől! Azóta csak nyögdécselve bírok megfordulni az ágyban, sokszor még kikelni is alig bírok, vagy ha kikelek, akkor meg úgy járok, mint aki épp becsinált!

Nekem akkor kicsit jobb szokott lenni, ha mozgok vele!Vagy én sport krémmel is be szoktam kenni, amikor már nagyon nyűgös vagyok miatta.

Sajnos ezzel semmit sem tudnak csinálni!

2011. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!