Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamákkal is kikezdenek...

Más kismamákkal is kikezdenek férfiak a hatalmas pocak ellenére?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
velem nem történt ilyesmi.
2009. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem sem.
2009. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát kikezdésnek nem nevezném, de a nyílt, pofátlan szemezéssel megpróbálkozott egy-kettő, amit magam sem értek,egyrészt, mert már akkora vagyok, mint egy ház, másrészt a férjem mellettem állt...

Volt még egy a buszon, de ő szegény nem látta a hasamat, mikor felálltam, csak kerekedett a szeme! :)


Veled mi történt?

2009. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Legtöbben a flörtölés-szemezés témánál szerencsére megállnak, de legutóbb konkrét ajánlatot kaptam az egyik férfi ismerőstől...
2009. máj. 13. 08:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁ biztos a terhes szex a perverziója.

Mindegy, én jókat mulatok ezen, de ha nagyon zavar, kerüld ki az ürgét.

Egy a lényeg: ne idegesítsd magad! :))

Minden jót!

2009. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Minap a Héven volt egy srác, aki a mellemig eljutott, és elidőzött ott, mikor a pocakot is felfogta cékla lila lett a feje, és nagyon kényelmetlenül ficerget, az arcán valami basszus grimasszal. Szerintem aranyos volt.

Velem is volt olyan, hogy buszon srác szemezni kezdett velem, aztán a pocak láttán...

Konkrét ajánlatot még nem kaptam, bár a dejólnézki és utánnam fordul jól esik:)

34hetes

2009. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugy én is voltam hogy mentem a strandon(hátulról abszolút nem látszik h.terhes vagyok)és én is meg a férjem is észrevettül h-állatira bámul egy pasi hátulról.Amikor megfordultam és meglátta a hasamat leesett az álla :-)
2009. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fickók nem tudnak mit kezdeni az ösztöneikkel. Észrevettem én is, hogy majd kiesik a szemük, kollegáknak is.


Mivel párukkal tényleg barátságban vagyunk, mondták, hogy ne hari, de hát nagyon vonzza a szemet a nagy cici... haha, én meg nem járok garbóban. Amúgy a villamoson is elkezdett hozzám dumálni egy 60-as fickó. Mire leszálltunk vette észre a pocimat. Zavarba ejtett, de marha jót vihogtam magamban utána...


Úgy látszik ez már csak így van.

2009. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy a pasik perverzek, mert hiába látják a pocimat, bámulnak... A párom is észrevette. Meg dudálnak autóból, valamelyik nap egy férfi ki is kiabált, nem értettem pontosan mit, de benne volt, hogy terhesen.... Csak akkor zavar, ha a férfi visszataszító. Amúgy a barátnőm is kismama és hasonló szituációk történnek vele.

Állítólag sok férfi szerint nagyon nőies és vonzó a terhes nő. :)

2009. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Velem pont tegnap történt,vittem le a szemetet,egyik szomszéd szerelte a kocsiját egy idegen emberrel. Köszöntem hogy jónapot kivánok,a szomszéd vissza is köszönt egyböl,de az ismeröse csak hátulról látott és 'helló édes'-t köszönt. Mikor mentem visszafelé akkor látta a hasam is. =) Látszott hogy zavarba jött.
2009. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!