Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség előre haladtával...

A terhesség előre haladtával egyre kellemetlenebb érzés? Normális ez?

Figyelt kérdés
Van már egy lányom, most 28 hetes vagyok és ha fáradtabb vagyok egyre többet keményedik a hasam és leszakad a derekam, ez normális?Lesz ez még rosszabb is?Ti is hullán ültök le egy egy olyan munka után ami nem terhesen meg sem kottyant??
2011. nov. 27. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz rosszabb, nekem legalábbis az. Első terhesség könnyebb volt, mert akkor le tudtam pihenni, ha jól esett.

Ráadásul nagy terhesen már rosszabb a mosogatás is pl, mert nem tudok elég közel állni a mosogatóhoz a hasamtól, ezért kénytelen vagyok görnyedni, amitől sajog az egész hátam, mindenem. Ráadásul most harmadikon lakunk, a fiam meg nem hajlandó feljönni a lábán, cipelteti magát.

És akkor ott van az, hogy bizonyos ideig az éjszaka valamennyire megváltás, de most már az sem pihentető az állandó pisilés miatt, meg ugye már sehogy se kényelmes feküdni:(

Szóval sok minden nehezebb, de nekem már csak egy hetem van, addig próbálok visszafogott hárpia lenni és nem megutáltatni magam a férjemmel, meg a fiammal :))

2011. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen! Nekem is 28 hetesen voltak keményedések, én fel is kerestem a dokim és megkérdeztem, h ez mennyire normális.

Nekem azt mondta, h ez a Braxton Hicks féle méhösszehúzódás.

Teljesen természetes dolog... ha sokat gyalogolsz, dolgozol, stb. akkor előfordulhat.

Most is szokott lenni keményedés, de csak akkor, ha többet mozgok vagy rámjön a takarítási láz.


30 hkm

2011. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétéves a lányom, és most 29 hetes vagyok.A férjem ma közölte, hogy el vagyok tunyulva.Kiakadtam rendesen.Nem elég a takarítás, főzés, séta 2x, de még tornázzak is.

Alig élek.Nem volt ez így az előző terhességnél.Keményedek is néha néha.

Nem takarítok annyit mint korábban, mert nem megy.Hiába akarom.Azért nincs rendetlenség, csak nem vikszolom át a konyhát heti 5x, és nem pucolok ablakot havonta meg hasonlók.

Alig várom a végét.Minden este megnézem a naptárat hány hét van még hátra.Jujjj de soknak érzem!

2011. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!