Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hétben vagyunk és mindig...

26. hétben vagyunk és mindig csücsül a babus, vagyis faros, meg fog fordulni még?

Figyelt kérdés
vagy így érzi jól magát és nem fog megfordulni, tudom hgoy még koraiu csak kíváncsi lenék hgoy akinek faros volt a babája az mikor dőlt el és hogy ennyi idősen hgoy feküdt
2009. máj. 13. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
az én babám pl. a 32. héten volt először jó fekvésben, addig faros volt. Ne aggódj, még megfordulhat, hiszen alig vagy túl a terhesség felén!
2009. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 26 hetes vagyok. Képzeld nekem meg eddig végig fejvégű fekvésben volt a baba és múlt héten megfordult így már ő is farfekvéses. De megfordul bizti!
2009. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még ne izgulj, bőven van ideje megfordulni! Általában a 36. hétig kell befordulnia fejvégű pozícióba. Nekem a 25. héten még fejvégű volt, aztán a 30. héten már faros helyzetben ült, és sajnos onnantól kezdve már nem váltott pozíciót. A dokik, ultrahangosok mind mondták a 37. héttől, hogy ha faros, akkor az már így is marad. Nos, így is maradt, és végül a 38. héten - miután váratlanul beindult a szülés - császár lett a vége. :(
2009. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 32. héten fordult be, ne aggódj még bőven van ideje rá. Beszélgess vele sokat, mondd el neki, h úgy mindenkinek könnyebb lesz ha megfordul:)
2009. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feküdt a kórházban mellettem egy csaj, 39 hetesen megfordult neki. már épp ki akarta sírni a dokijától a császárt... :)
2009. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!